Sayfa 474/567 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Gençler, genç kalanlar,emekliler... Paraları hazırlayın EYT'ye...

https://www.youtube.com/watch?v=0phRERdjLS4&t=374s
    Video'nun 4.20dk sından itibaren dün gündüzün yanında bakanın akşam yaptığı -komisyondaki tartışmalara istinaden yaptığı -açıklamayı dinlerseniz çok net bir şekilde, EYT işi tamam.. Müjdemi birer ikişer lot olarak virmanlarsınız artık

Ben hatta 2008 yılı öncesi primler daha önemli diye, 2008 yılı öncesi askerliğimi de saydırmayı planlıyorum prim fazlam olmasına rağmen onun hesabını yapacağım...

Hayırlı uğurlu olsun.
    Merhaba fedoramca primin fazla olması ne gibi bir avantaj sağlayacak tam olarak anlayamadım
    Bilgi verebilirsren sevinirim

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Merhaba fedoramca primin fazla olması ne gibi bir avantaj sağlayacak tam olarak anlayamadım
    Bilgi verebilirsren sevinirim
    Selam Dostum...

Aslında prim ne kadar fazla ise yani ne kadar çok ödeme yapılmışsa (ve yüksekten) maaş o kadar artıyor, ama asgari ücretin en az iki katı falan olmalı bu prim ödemeleri... Bu doğal olan zaten.

Ama benim değinmek istediğim durum şu idi...

2000 öncesi, aylık bağlama oranı %70 falandı, 2000 yılı öncesi primler altın değerinde oluyor yüksek maaş alıyorsun. O dönemde emekli olanların maaşları çok iyi.
    2000'den sonra bu oran daha da düştü. 2008'den sonra çok ama çok daha düştü... Şu an %30 falan.
    Ben de çok geç olsa da 2006 yılında yani 2008'den önce yapmıştım askerliği, 2008 öncesi primler de değerli olduğu için, acaba askerliği saydırıp fayda sağlar mıyım dedim ama, tabandan ödemenin bir anlamı yok, tavandan ödersem de 100 bin gibi bir rakam tutuyor. Değmez yani uğraşamaya ve o paraya... Onun yerine hisse alırım, temettüsü o 3-4 kat daha fazla katkı sağlar.

Sevgili tahta yapıcı. Allah razı olsun. Bana bu seviyelerden finansal özgürlük sunduğun için teşekkür ederim. Sen aklın sıra burada kalınca pes ederiz sanıyorsun ama vagon doluyor haberin yok. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Katılıyorum katti.
    Hem Ereğli hem isdmr portföyü ikiye katladım bekliyorum. Elbet zamanı gelecek.
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Sevgili tahta yapıcı. Allah razı olsun. Bana bu seviyelerden finansal özgürlük sunduğun için teşekkür ederim. Sen aklın sıra burada kalınca pes ederiz sanıyorsun ama vagon doluyor haberin yok. Ytd.

30 üzeri silip süpürüyor sonra basmaya başlıyor her gün bu şekilde.

Bende bugün ekleme yaptım tahtacı ya teşekkür ederim bu şekilde hisse toplayacağini sanıyor

Birşeyler deniyor ama ne belli değil kaç kurumdan işlem yapıyorlar kimbilir.

Temettuye kalmış 3-5 ay oyalarsa buralarda toparlayamaz..

Tavan çekiyor satıcı gelmiyor basıyor alici geliyor dolanıp duruyor

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku

29.78 salak gibi mal çıkmış bulundum onu bile 29.66 yerine koymama izin verdin ya hakkın ödenmez tahtacı

Merhaba ortaklar ,
    5,5 - 16 mm tellik filmaşin kangal demir fiyatı 24.10.2022 tarihinde 805 usd/ton + kdv idi. İzmirli üretici firmanın az önce yeni fiyat listesine göre ise 735 usd/ton + kdv biz yassı üretiyoruz ancak fikir vermesi bakımından elime ulaşan güncel bilgiyi paylaşmak istedim.
    syg.

Donumuzu alacak

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 474/567 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •