Sayfa 56/567 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Benim açımdan temettüye dönük takvim işlemeye başladı. Bu süreçte basit bir tartışma nedeniyle biraz forumdan uzak kaldım ama hergün okudum yazılan çizilenleri. Ben de değişen sadece tek bir durum var. Tüm yıl boyunca yaptığım tüm işlemleri tek bir amaçla yaptım Eregl lot artırımı. Şahsen son derece başarılı şekilde çalıştı stratejim. Fiyatla bağımı tamamen kestim 2022 için hedeflediğim lot sayısına yıl bitmeden ulaşmış oldum. Bundan sonra yazmaya devam. Eregl candır gerisi heyecandır.

Hedef 2023 Mart

Ben kim miyim?

Eskiden vhisak idi artık Mr Steel
    OOOOO
    muthiş, hoşgeldiniz!!! Kaç sefer çağrı gönderdik size geri dönüş çağrısı
    Çok sevindik...

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    OOOOO
    Çok sevindik...
    Adınıda portföy gibi Çelik yapmış, artık yıkılmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    OOOOO
    Çok sevindik...
    Yorumlarınızı hergün takip ettim emin ol. Gözlemim şu heyecan halen devam ediyor ama yavaştan temettücü olmaya doğru evriliyorsunuz.

Malum yıl boyunca Eregl en geride kalan hisselerin başında geliyor. Ama garip gelebilir belki bu durumdan çok ciddi yararlandım kendi adıma fevkalade güzel lot artırımı yaptım dahası 3 hafta kadar önce Aksa hisselerimi de verip tamamen Eregl döndüm ki böyle olunca da yeni isim almak şart oldu. (Bay Çelik Mr Steel)

Bu piyasada bir Eregl (Isdmr) bir de geri kalanlar var benim nazarımda. Eregl meselesi fiyat değil lot sayısıdır. Temel amaç temettüye maximum lot ile girmektir.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Adınıda portföy gibi Çelik yapmış, artık yıkılmaz.
    O zaten yıkılmadı Sayın Kızıldağ, biz onun gururunun altında kaldık Bazı insanlar öyle, söylese çok şey söyler ama söz gümüşse sükût altındır, düsturunu uygular...
    Bu arada da faydalanabileceğimiz bir çok şeyden olduk, en zor zamanlarda tecrübelerinden faydalanamadık... Zor zamanlar bitmedi gerçi, bugün endeks kadar bile çıkamadık

5. Kapa haber. Mi düşmüş ? Alıp sattığı mal dışında yüzde 1,5 kar getiren bir konu hakkında ?

6.  Alıntı Originally Posted by Mr Steel Yazıyı Oku
    Yorumlarınızı hergün takip ettim emin ol. Gözlemim şu heyecan halen devam ediyor ama yavaştan temettücü olmaya doğru evriliyorsunuz.

Malum yıl boyunca Eregl en geride kalan hisselerin başında geliyor. Ama garip gelebilir belki bu durumdan çok ciddi yararlandım kendi adıma fevkalade güzel lot artırımı yaptım dahası 3 hafta kadar önce Aksa hisselerimi de verip tamamen Eregl döndüm ki böyle olunca da yeni isim almak şart oldu. (Bay Çelik Mr Steel)

Bu piyasada bir Eregl (Isdmr) bir de geri kalanlar var benim nazarımda. Eregl meselesi fiyat değil lot sayısıdır. Temel amaç temettüye maximum lot ile girmektir.
    Demek Aksa'lar gitti, sizden sonra hep Aksa'yı da takip ettim ama pek formunda değildi hisse, son karında etkisi oldu tabii... Hayırlı olsun, yeni lotlarınız da...

Ben Ereğli'de maliyete yeni geldim ama, 26 dan da aldım, 27 den de, size bahsettikten sonra %20 ye yakın lotum arttı, hisse her gün çıksa bunu yapamazdım sanırım. Aylık düzenli zaten alım yapıyorum, ağustos ta baya bir alım yapmışım mesela...

Şükür iyi fırsat verdi, İnşallah temettüleri eklediğimiz günleri de göreceğiz...

Ara sıra eleştiri de olsa yazın gözlemlerinizi şahsım adına da , öğrenelim biz de...

Mesela, geçen tavandan sonra %7 o geri çekiliş beni çok üzmüştü, çünkü hesap ettim iyi lot artırım fırsatı idi ama bilemiyorsun tabii, riske girip elimdeki lotları kaybetmek istemedim, lot artırım için sanırım ayrı bir mebla ayırmak lazım ana lotlara dokunmadan...
    1 tane lot dahi eksilsin istemiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kapa haber. Mi düşmüş ? Alıp sattığı mal dışında yüzde 1,5 kar getiren bir konu hakkında ?
    bilgi formu, yönetici değişikliği... niye basından haber aldık da kap atmadınız diye serzenişte bulunmuştum maille dönmemişler... kapla cevap veriyorlar, yada kap attık diyecekler...

Perşembe gününün AKD bu şekilde Vakıfbankta. Takasa yansıyan bir şey yok.

Sizin dediğiniz gibi sanırım Kızıldağ.

Sayfa 56/567 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •