Sayfa 503/567 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Sn tosunpaşa
    Ortalamada 1 ayda çocuk sahibi olmak mümkün hocam hatta içinde benim gibi 7 aylık olan olursa 1in bile altına inebiliriz.ortalamalar önemli.

Alıntı Originally Posted by abbsgmz Yazıyı Oku
    Sn tosunpaşa
    Ortalamada 1 ayda çocuk sahibi olmak mümkün hocam hatta içinde benim gibi 7 aylık olan olursa 1in bile altına inebiliriz.ortalamalar önemli.
    Valla bizim çocuk iki yıldır çıkamadı içerde...

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Demirler iyidir yaw.. Toplama zamanı..sonrasına bakacaz.. Bayramın mübarek olsun..
    Ona şüphe yok toplamaya devam...

4. KAP: ISDMR [ ] İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1140557
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2023-04-10

13.02.2023 ve 17.02.2023 tarihli özel durum açıklamalarımızda Şirketimizin üretim tesislerinde deprem felaketi nedeniyle durum tespit çalışmalarının yürütüldüğü ve üretime ara verildiği belirtilmiştir.

İsdemir'de kademeli ve kontrollü bir şekilde üretime yeniden başlanmış olup deprem öncesi üretim seviyelerine ulaşılmıştır. Sigorta ekspertiz ve hasar tespit çalışmaları devam etmektedir ve daha önceki açıklamalarımızda paylaşıldığı üzere Şirketimizin deprem kaynaklı oluşacak hasarları sigorta teminatı kapsamındadır.

Konuya ilişkin gelişmeler olması halinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: ISDMR [ ] İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

Dosyalar:

13.02.2023 ve 17.02.2023 tarihli özel durum açıklamalarımızda Şirketimizin üretim tesislerinde deprem felaketi nedeniyle durum tespit çalışmalarının yürütüldüğü ve üretime ara verildiği belirtilmiştir.

İsdemir'de kademeli ve kontrollü bir şekilde üretime yeniden başlanmış olup deprem öncesi üretim seviyelerine ulaşılmıştır. Sigorta ekspertiz ve hasar tespit çalışmaları devam etmektedir ve daha önceki açıklamalarımızda paylaşıldığı üzere Şirketimizin deprem kaynaklı oluşacak hasarları sigorta teminatı kapsamındadır.

Yarın bunu kutlayalım o zaman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    KAP: ISDMR [ ] İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

Dosyalar:

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Martin başında başındaki haber

8. Kağıt tavan yapmış, yorum yok, ilginç..

Sayfa 503/567 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •