Sayfa 47/1001 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Yarın müjde saat kaçta bilen var mi
    saatini bilen yoh mu

2. Haber olmaya başlamış borsa olayı.

Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir, bir şey okuyorsan veya görüyorsan veya duyuyorsan ve bir kaç saniye seni düşünceye sevk ediyor ise bu senin için kurgulanmıştır.

Bu mesaj da öyle olabilir.

>>>>>>>>>>>>>>>>

https://www.patronlardunyasi.com/hab...piliyor/269146

Bul karayı al parayı dönemi: Borsada hükümet kontrollü büyük bir operasyon yapılıyor

....
    Buradan hisse alamayan yatırımcı doğal olarak başka banka hisse senedine yöneliyor.

Bu hareket daha ne kadar devam eder?

İşte bunu kestirmek için iktidarın beyninin içindekileri okumak lazım.

Evet niyetlerini biliyoruz çünkü burada dövize yönelik bir operasyon var.

Ama ne zaman biter sorusuna ise hani eskiden Galata Köprüsü’nde kumar oynatanlar vardı:

Bul karayı al parayı!

İşte karayı bulabilmek için o kartları dağıtanları tanımak onlarla yakın olmak gerekiyor.

Olmayanların ise hiç ama hiç şansı yok. Belki de borsa tarihinin en büyük batığı BİST’te yaşanacak.”
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    saatini bilen yoh mu
    Henüz belli değil gibi.

https://www.tccb.gov.tr/program/

4. Dolar kontratlarından ima edilen faiz oranlarına baktım, doğru hesaplayamamış da olabilirim son kolonları ben ekledim.

5. I believe we can end cancer as we know it and even cure cancers once and for all.

tarafından İngilizce dilinden çevrildi
    Bildiğimiz kadarıyla kanseri sonlandırabileceğimize ve hatta kanserleri tek seferde ve tamamen iyileştirebileceğimize inanıyorum.

https://mobile.twitter.com/POTUS/sta...40719659745280

6. 13 eylül inanılmaz volatilite olacağa benziyor. geceden hayvan gibi alınan viop sabah manyak bir açılışa gebe. sonra sosyal konut muhabbetleri sebebiyle konuşmalar ve volatilite, 15:30da da amerika verisi gelecek.

7.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    I believe we can end cancer as we know it and even cure cancers once and for all.

tarafından İngilizce dilinden çevrildi
    Bildiğimiz kadarıyla kanseri sonlandırabileceğimize ve hatta kanserleri tek seferde ve tamamen iyileştirebileceğimize inanıyorum.

https://mobile.twitter.com/POTUS/sta...40719659745280
    İnsan yaşamını uzatmaya çalışıyorlar belki.

Komşum orta yaş üzeri dul çocuksuz bir kadın, sevgi kelebeği, sokak köpekleri kediler vs onlara kafayı takmış, evde yatalak annesine bakıyor. Geçen ay beni telefon ile aradı normalde whatsapp'dan yazışıyoruz ya da kafeye çağırıyor kahve içiyoruz vs.

Genelde onu dinleme modunda olunca problem olmuyor ama ben bir görüş belirtince ilerleyemiyoruz. Konu nerden geldi organ bağışı işine, ben ne başkasının organını alrım ne veririm vs söyledim. Kadın telefonda sürekli laf yetiştirmesinden ben neden olduğunu da anlatamıyorum. O arada siz ölünce sütyeninizi bana verir misiniz deyince, sen kimsin nasıl böyle şey söylersin vs bağırdı çağırdı. Neyse anlattım. Muhtemelen organ bağışını tekrar ciddi düşünecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İnsan yaşamını uzatmaya çalışıyorlar belki.

Komşum orta yaş üzeri dul çocuksuz bir kadın, sevgi kelebeği, sokak köpekleri kediler vs onlara kafayı takmış, evde yatalak annesine bakıyor. Geçen ay beni telefon ile aradı normalde whatsapp'dan yazışıyoruz ya da kafeye çağırıyor kahve içiyoruz vs.

Genelde onu dinleme modunda olunca problem olmuyor ama ben bir görüş belirtince ilerleyemiyoruz. Konu nerden geldi organ bağışı işine, ben ne başkasının organını alrım ne veririm vs söyledim. Kadın telefonda sürekli laf yetiştirmesinden ben neden olduğunu da anlatamıyorum. O arada siz ölünce sütyeninizi bana verir misiniz deyince, sen kimsin nasıl böyle şey söylersin vs bağırdı çağırdı. Neyse anlattım. Muhtemelen organ bağışını tekrar ciddi düşünecektir.
    Ariston alem adamsın,organ bağışından sütyene bağlamışsın,helal olsun ama iyi örnek olmuş.
    Sütyenini vermeyen organını hiç vermez.
    Sizi izmir e kahve içmeye davet ediyoruz komşunuzla birlikte.

Sayfa 47/1001 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •