Sayfa 523/1001 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Ben BİST 100 de 8 günlük HO nun 20 liği yukarıdan kesmesini bekliyorum şahsen. Zaten bu gerçekleşmezse fibo 50 ve 50 günlük HO hemen hemen aynı seviyelerde. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. NASDAQ 7600 e gelir kötü senaryo yani dünya batar hep bu FED in cıkıp her gün konusmasından hisselere sahip cıkın dostlar astalavista )

3. Yeni türkiye ekonomik çin modelinde borsanın 1-2 günlük şoklamalar (long da aşırı biriken olursa bunların ceplerini boşaltma) harici düşmesini asla ama asla beklemiyorum.
    Bu enflasyon , karlar ve GELECEK OLAN KAR RAKAMLARI nın yanısına hükümetin , para dolara akmasın diye borsayı devamlı canlı diri getirili tutacağı aşikar..

Boşuna oradan çizgi burası direnç şurası geçilmezse falan filan uğraşmayın.

Yüzde 2-3 düşer gerisin geri yüzde 10 teper.
    3700 xu100 tepesinin yakın zamanda yeniden denenmesini ve geçilmesini bekliyorum.

Bu işi hisse algo robot , ağırlık , patronlarla ile anlaşma , para basma yabancıya sattırma gibi çok büyük bir kısmı zaten tamamlandı idi..
    Şimdi manipülasyona son adı altında aracı kurumlara çökme ve short açma açığa satma falan filan için 40 dereden su getirme gibi zorlayıcı metotların devreye alınmasını bekliyorum..

https://www.godmode-trader.de/aktien...nk-kurs,118687
    Dax da Crash tüm hızıyla otobanda.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Bu arada BİST 30 ve 100 de günlüklerde ters flama olabilir mi?
    Üstatlara traderlara speklere, stratejistlere soruyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    https://www.godmode-trader.de/aktien...nk-kurs,118687
    Dax da Crash tüm hızıyla otobanda.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Sevgili gurbetçi kardeşim , bu rezil Akp iktidarı seçimi kaybederse ülkemize geri dönmeyi düşünürmüsün?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Bugün abd yüksek mahkeme hulk hakkında karar verecek. Tahminim hulk yönünde pozitif olması.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sevgili gurbetçi kardeşim , bu rezil Akp iktidarı seçimi kaybederse ülkemize geri dönmeyi düşünürmüsün?
    Yüklü miktarda yatırım bile yaparım.!!
    Yeterki bu ölü soyucuları gitsin.!!
    Bağımsız yargı karşısında hesap versinler.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 523/1001 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •