Sayfa 32/600 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 4794 madde; 249 - 256 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Ayrıca isctr forumunda şişe 6 TL iken reel ederi 40 TL şişe çok ucuz dedim diye şişe pazarliyorsun diyordu bir ekip.
    Bunun benimle nasil bir alakasi varmis peki?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz 666 nın neler yazdığını biliyoruz, boyuna satıp başka bankalara geçiriyodu. Yeni gelenlerede verip veriştiriyodu, kaç tertibimizi yedi bea
    Iyi de sen gelip burda oteki bankalar tur koyarken bizimle beraber surunup surunup durmadin mi? Sonra da gitmedin mi? 9 tertip surundu ayni sekilde. Sizleri de anlamak zor gercekten.

3. Birbirinize girmeyin ağalar. Boşverin.

Bu hulkiye herkesi sinir hastası etti. Bağımlılık gibi birşey oldu. Pazartesi görelim neler olacak.

4. O konuda haklısın, o kısıma bişii demiyorum ama burda kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, ozan da çok küsüp küsüp gittiydi.ücbucuğu duyunca niye sinirlendi orasını çözemedim.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Aynen ben dediğiniz gibi birinin dördün altına hedef görmesi dolayısı ile 4.50 den zararına satış yaptım , bir hafta sonra hisse tavan serilerine başladı. Sekiz dokuz civarlarında yine satardım, ama hiç olmasa zararima satmamis olurdum. Hatırı sayılı lotum vardı. İnsan ister istemez etkileniyor. Bilgiye dayalı olmayan yorumlardan kaçınmak gerekir. Çok haklısınız.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ozann abi yine doğru söylüyor, biz burda belki şaka mahiyetinde yazıyoruz ama biri inanır korkudan malını satar nemelazım
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

muhaha manipülasyon mu vay be neymişim
    bundan sonra bana pozitif ağa demeniz gerekir o kadar güçlüyüm yani
    buraya yazılanlardan etkilenip işlem yapanın aklından şüphe ederim var mı öyle biri Allah akıl fikir versin
    birileri burda çift haneler gördü sırada 3 lü haneler deyince manipülasyon olmuyor
    şu kadar dolardan halka arz edildi olması gereken 8 dolar deyince manipülasyon olmuyor
    koskoca jp 2 lira hedef veriyor manipülasyon olmuyor
    benim 3 buçuğuma mı taktınız
    bana öyle geliyor ki çift hanelerden satış fırsatını değerlendiremediniz ben 13 buçuktan sattım diye saldırılıyor
    topunuz gelin ama benden önce 2 lira hedef veren jp yi mahkemeye vermelisiniz
    hadi sıkıyorsa jp yi mahkemeye verin

sy ozan bu benim yatırım stratejim hedefime gelir yada gelmez ben illa gelir demiyorum fikrimi beyan ediyorum gelirse alırım diyorum bence sen olaylara çok duygusal yaklaşıyorsun daha önce forumda çok tartıştın küsüp gittin bırakın insanlar özgürce forumda fikirlerini beyan etsinler bu niye zoruna gidiyor insanlar okusunlar süzgeçlerinden geçirsinler ona göre kendi kararlarını versinler aslında burda insanları hakir zayıf göstererek sen suç işliyorsun insanlar kendi beyinleriyle hareket edebilirler değil mi insanları kendi hallerine bırak

ayrıca 2.5 yıldır bu hissedeki baskıyı rezilliği görüp kaç defa önceleri 4,5-6 yaptığında her defasında 6 lardan atlamayın diye ky yi uyaranda benim ha hiç bir hisse sonsuza kadar düşmez tabiki bir yerde patlar onun zamanını kimse bilemez ama 2,5 yıldır bizde patladık bu forumda 2,5 yıldır en çok ky yi uyaranlardan destek babında çabalayanlardan biriyim bunu göremediyseniz çok yazık

Sayfa 32/600 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •