Sayfa 375/600 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 4794 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Bırakın şu deliye cevap yazmayı.
    Who, baby, Who Will Save The World?

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bırakın şu deliye cevap yazmayı.
    Akillinin bu başlıkta işi ne amk

3. Bu korkunç felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce mevlamız gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar versin enkaz Altında sağ kalan vatandaşlarımıza bir an ulaşmağı sağ Salim kurtarılmayı yüce mevlamızdan duacıyız ALLAH Yar ve v yardımcımız olsun

4. Depremzedelerin Allah yardimcisi olsun.

Halkbank yatirimcisi 10 yildir enkaz altinda. Allah devletten razi olsun, el uzatacagina uzerimize beton dokup malimiza cokmekten geri kalmadi.

5. Bu doğal felaketin ardından SPK depo şartı getirdi yani alınan hisseler T+2 takas günü gelmeden satış yapılamıyor. Bu karar Algolar (robotlar), kendi hesabına gün boyu al-sat yapan aracı kurumlar ve Günlükçüler için çok kötü oldu, onlar depo şartı yüzüüden işlem yapamıyorlar. İşlem hacmi kurudu, normalde olması gereken işlem hacminin 4 te 1 i oluştu. . Bu durum bir gerçeği su yüzüne çıkardı. Demek ki BİST'teki işlem hacminin 4 te 3 ünü (%75 ini) bu grup (robotlar, kendi hesabına gün boyu al-sat yapan aracı kurumlar ve Günlükçüler) yapıyormuş.
    14 Mayıs 2024'de 19.96'dan BJKAS aldım. Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6. Böylece BİST'in bir yatırım ortamı olmadığı tezi de kanıtlanmış oldu.
    14 Mayıs 2024'de 19.96'dan BJKAS aldım. Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,540
    cuma günü alanlar salı
    bugün alanlar çarşamba satabiliyor

ee .. tahtacının insafında kısaca

sizin yapacağınız borsanın taa .mına koyayım

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,540
    Satılmayan borsayı da icat ettiler sonunda ..Cuma günü şakayla bahsettim gerçekleşti
    Vay .aq.
    Yatırımcının hazır elleri bağlı ..hisselerin tahtacıları artık istedikleri gibi tecavüz edebilirler

Sayfa 375/600 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •