Sayfa 4/177 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bofa yırtınıyor düşürmek için yok mu bir babayiğit hakkından gelecek..
    Ben kalan son nakitide sıktım az önce buna. Uzun süre beraberiz inşallah. Katolik nikahı yaptık ayrılmak yok.

2. Bankalardan çıkan para hangi hisselere park edecek!?

https://www.borsagundem.com/yazarlar...yazisi/1688382

3. 500 milyar dolarlık canlı satış

Son yılların e-ticaret trendi olan canlı yayında satış, en hızlı büyüyen alanlardan oldu. En çok KOBİ’lerin kullandığı canlı yayından satış modelinin pazar hacminin 2022 sonunda dünyada 500 milyar dolara ulaşması bekleniyor. 2023 beklentisi ise 623 milyar dolar. KOBİ’lerin büyük ilgi gösterdiği bu alan, Türkiye’de de artan bir kullanım oranına sahip.

https://www.dunya.com/amp/yapi-kredi...-haberi-669054

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bofa yırtınıyor düşürmek için yok mu bir babayiğit hakkından gelecek..
    Dün aldıklarını mı satıyor ?? bu bofa alış veya satış iştahına göre alıyor yada satıyor...bofanın satışları bittiğinde tekrardan çıkmamız gerekiyor...yolumuz uzun yola devam...tedavülde hisse adeti nisbeten fazla olduğu için toplanması zaman alıyor...bilançolarda ak mı kara mı hep birlikte göreceğiz..eylül ayı da bittiğinde bilanço tahminleri yapacağız...benim için her çeyrek artan kar yeterli bir göstergedir...ilk çeyrek 58 milyon..ikinci çeyrek 134 milyon...üçüncü çeyrek de 134 milyonun üzeri şık olacaktır...şöyle 150-200 aralığı çok hoş olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    düşe kalka çıkacağız bu merdivenlerden. günlük fiyatlar yerine haftalık kapanışlara veya bilançolara odaklanılması taraftarıyım. ben öyle yapıyorum ve çok rahatım.. alıyorum malımı çekiliyorum kenara. hedef fiyat yerine hedef vade koyuyorum kendime..

azar azar günlük başka tahtalarda trade yapıp eğleniyorum. ama yatırım kısmı sıkıcı olur. eğlenceli olmaz.
    buffet boşuna yatırım sıkıcıdır dememiş... doğru hissede ve doğru yerden de almış iseniz vede sıkılıyorsanız da demek ki doğru bir yatırım yapmışsınız demektir...biz insanoğlu biraz aceleciyiz...illa da aldıktan sonra tavan tavan gitsin istiyoruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bofa dun 598 bin lot satmış bugunde 540 bin lot ekside

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Teknosada fon alımları vardı acaba bunun miktarı ne kadar oldu ?? son bir aydır değişim ne kadar oldu acaba ??
    Fon alimlari devam ediyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güzel bilançolardan sonra bir çok yatırımcı buralardan almadığına pişman olacak...yatırımcı dostlarımız hiç sabır etmeyi sevmiyor...hep heyecan arıyor... tıpkı bir zamanların kekosu...geçmişte günde 3 hisse değiştirirdim...ben ,kardeşim ve çocukluk arkadaşım böyle davranırdık...sonunda tüm sermayelerimizi erittik...

iki sermayemi sıfırladıktan sonra üçüncü sermayem de kuşa döndükten sonra o kadar üzülmüştüm ki....beni borsa ile tanıştıran çocukluk arkadaşıma bayağı kızıyordum içimden...

Sayfa 4/177 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •