Sayfa 316/1001 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Bunu alacagima ucuz 600gr ezine paket peynir alirdim

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

CDS 556 filan

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    24 Kasım’da Politika Faizi % 9’a inecek.
    TL faizi tek haneli rakama iniyor.
    Ama Türkiye yurtdışından dolar borçlanırken çift haneli(% 10) faiz ödüyor.

Tarihi gün… Kırk yıldır ilk defa oluyor…

Babuşcu
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    24 Kasım’da Politika Faizi % 9’a inecek.
    TL faizi tek haneli rakama iniyor.
    Ama Türkiye yurtdışından dolar borçlanırken çift haneli(% 10) faiz ödüyor.

Tarihi gün… Kırk yıldır ilk defa oluyor…

BabuÅŸcu
    Golden cross.

4. Doları baskılamak için gece saatlerinde kamu bankaları birbirine Dolar-TL al sat yapıyorlar. Her şeyleri suç, her şeyleri sahte. Şimdi benzer bir hareketi borsada da görüyoruz.

Belli aracı kurumlar üzerinden bazı şirketlerin değerini bilerek şişiriyorlar. Farkında değiller ama Bay Kemal onları izliyor. Bu işledikleri suçların hesabı sorulacak. Sonra “emir geldi, yaptım” demek yok. Benden söylemesi.

Küçük yatırımcıyı da uyarıyorum. Tasarrufunuz enflasyona ezilmesin diye borsaya giriyorsunuz ama asıl yem, bu gördüğünüz şişirilmiş değerlerde. Maalesef avlanan siz olacaksınız.

Sizlere şişirilmiş fiyatlarla hisse satılıyor, yabancılar da bu fiyatlardan sürekli hisse satıp payını azaltarak kaçıyor. Uyarıyorum, küçük yatırımcı büyük zarar görecek. Küçük yatırımcıyı soymaya hazırlanıyorlar.

SPK ve Borsa yönetimi olup biteni görmüyor mu peki? Görüyor. Zamanı gelince onlar da hesap verecekler, bilerek müdahale etmedikleri için… İzliyorum, biliyorum.

Bay Kemal Reyiz

5.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Doları baskılamak için gece saatlerinde kamu bankaları birbirine Dolar-TL al sat yapıyorlar. Her şeyleri suç, her şeyleri sahte. Şimdi benzer bir hareketi borsada da görüyoruz.

Belli aracı kurumlar üzerinden bazı şirketlerin değerini bilerek şişiriyorlar. Farkında değiller ama Bay Kemal onları izliyor. Bu işledikleri suçların hesabı sorulacak. Sonra “emir geldi, yaptım†demek yok. Benden söylemesi.

Küçük yatırımcıyı da uyarıyorum. Tasarrufunuz enflasyona ezilmesin diye borsaya giriyorsunuz ama asıl yem, bu gördüğünüz şişirilmiş değerlerde. Maalesef avlanan siz olacaksınız.

Sizlere şişirilmiş fiyatlarla hisse satılıyor, yabancılar da bu fiyatlardan sürekli hisse satıp payını azaltarak kaçıyor. Uyarıyorum, küçük yatırımcı büyük zarar görecek. Küçük yatırımcıyı soymaya hazırlanıyorlar.

SPK ve Borsa yönetimi olup biteni görmüyor mu peki? Görüyor. Zamanı gelince onlar da hesap verecekler, bilerek müdahale etmedikleri için… İzliyorum, biliyorum.

Bay Kemal Reyiz
    Borsa kuddddduuurarak 8000 e gider artık..
    Böyle demese idi bir düzeltme bekliyordum ama..
    Artık kaçarı kalmadı..Bay
    Bay Kemal i haklı çıkaracağına reis gider kendini köprüden aşşa atar..

6. Şimdi elinde hektaş veya sasa olan biri hisseleri paraya çeviremiyormu?
    Ne oldu öyle kitlenip kaldı hisseler.
    Ya ilelebet çözülmezse bu kilit ne olacak bu iş.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şimdi elinde hektaş veya sasa olan biri hisseleri paraya çeviremiyormu?
    Ne oldu öyle kitlenip kaldı hisseler.
    Ya ilelebet çözülmezse bu kilit ne olacak bu iş.
    Walla vakbn da 15 küsürden 7 ye kadar soluksuz inmişti. Bunlarda bir yerlerde soluk alırlar ama malı yiyen uzun süre taşımak zorunda kalacaklar gibi duruyor.

Sayfa 316/1001 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •