Sayfa 749/1001 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Bizim burda ogrenci kafe var tavuk hamburger 40tl yazmis

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Çin modeli ekonomi çan çin çon...
    Hergun zam.burger king de bir chiken royale menu+ 6 li sogan halka 93 tl.
    En ucuz menu.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

24% lerde ppf ler var biraz daha arastirin..

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    son dönemde artan mevduat faiz oranlar ppf'lere de olumlu yansır mı?

FIL fonunun aylık getirisi %20lerde görünüyor, %30-28 olmasa da 25'leri görür mü?

O sahani hep ocakta tutuyor, musteriye vermiyo ise olabilir aslinda.......

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ama menemen üstası sahanı yıkamak yerine peçeteyle silip yenisini yapmasını hoş görmeniz koşuluyla tabi .

4. Valla bir kere 32 güne pazarlıklı 28,25 T-bank dan almıştık şimdi vermedi 28 üstünü ben bulamadım bulan varsa yazsın bir zahmet.

5. https://twitter.com/ZAMajans/status/...v-326Tp5Q&s=19
    3 profiterol 33 lira! Yemek avantajlarını da katarsak vekil maaşı 100 bini çok rahat geçer! Ortak menfaatler oldu mu muhalefetten tık çıkmıyor ama kur farkı alanlara rantçı diyor gelirsek kkm kur farkını ödemem diyor

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/ZAMajans/status/...v-326Tp5Q&s=19
    3 profiterol 33 lira! Yemek avantajlarını da katarsak vekil maaşı 100 bini çok rahat geçer! Ortak menfaatler oldu mu muhalefetten tık çıkmıyor ama kur farkı alanlara rantçı diyor gelirsek kkm kur farkını ödemem diyor
    Adam doğru diyor ,
    Paran varsa döviz cinsi varlıklara yatırım yaparsın...Altın gümüş ,yabancı hisse eurobond ,dövizin kendisi coin vs...Ne diye garibandan toplanan vergilere çöreklenmeye çalışıyorsunuz anlam veremedim...

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Adam doğru diyor ,
    Paran varsa döviz cinsi varlıklara yatırım yaparsın...Altın gümüş ,yabancı hisse eurobond ,dövizin kendisi coin vs...Ne diye garibandan toplanan vergilere çöreklenmeye çalışıyorsunuz anlam veremedim...
    bende neyi kastettiğimi nasıl anlamadınız onu anlamadım ben iki yüzlü olmayı vurguladım ayrıca eyt de gelecek nesillerin hakkı gasp edilmedi mi gariban genç çocukların hakkı ne olacak

Bizim site nin yan yol ust kaplamasi icin kilit tas verdi belediye ama iscilik bizim site tarafindan odendi, diger taraftaki site orali olmali ama yolu kullanmaya ve arac park etmeye basladi tabi..
    Biz naptik hic bisi...

Dediginiz gibi bu ulkede birileri oduyor digerleri de faydalaniyor,
    aslinda yolun bizim tarafina tasi doseyip diger kismi ole ce birakmak lazimdi...

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    5 sene önce belediyeden asfalt parası diye borç kağıdı gelmişti evime 250 lira apartmandakilerin çoğu ödemedi ben ödedim sonuç ödemeyenlere hiç bi şey olmadı park da köpeğinizi başı boş bırakmayın tabelası var millet inadına başıboş bırakıyor en sonunda bir gün tabelayı da söktüler kurallara uyan için çok stresli bir ülke burası

Sayfa 749/1001 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •