Sayfa 197/247 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    vay arkadaş, bu nedir yaw....
    bi şeyler acıklayın, bi şey yapın....

2.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    vay arkadaş, bu nedir yaw....
    bi şeyler acıklayın, bi şey yapın....
    4 liraya indirsinler geri alım açıklar çok namuslular

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    4 liraya indirsinler geri alım açıklar çok namuslular
    cante halka açıldığında da benzerini yapmıştı bunlar....
    beklenti günü düşüş yaptılar....

bu kadar yıllık kara yazık....

4. 7,10 dan girdim. Girer girmez hoşgeldin dedi spek. Daha nereye düşürecen çok merak ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    7,10 dan girdim. Girer girmez hoşgeldin dedi spek. Daha nereye düşürecen çok merak ediyorum.
    Hayırlı olsun bilader....

6.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun bilader....
    Teşekkürler. Herkes için hayırlı olması umuduyla. Bu seviyelere düşeceği aklımın ucundan geçmezdi. Çok abartı oldu bence çıkışı daha güçlü olacaktır.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Yapma yaaa. siz hukukçu musunuz?
    Yoksa hukuk kuralları yeniden yazıldı da bizim mi haberimiz yok?
    Ya da hukuk adına racon kesme hakkı size mi tanındı da bu kararı kestirip atıyorsunuz?
    yetmezmiş gibi bir de " şirketin karını gizleme faaliyetinde bulunması imkansızdır" diyerek kestirip atıyorsunuz.
    o zaman size soruyorum;
    Vakkonuun açıklammış bilançosunda,kalemlerde oynama yaparak,şirket karını az gösterdiği gerekçesiyle Hamza İl adındaki vatandaş,direkt savcılığa başvurarak şirketi şikayet etti. SPK dan izin alınacak diye bir saçmalık olsa mahkeme bunu kabul eder miydi?Peki SPK dan izin alınacak gibi bir saçmalık varsa,şirket de halka açık değilse izni kimden alacak? Yakuplu mahalle muhtarından mı? Sonuçta ne oldu bilir misiniz? mahkeme Hamza İl adlı vatandaşı haklı bularak şirkete yüklü bir ceza yağdırdı ve şirket düzeltilmiş bilançosunu eşek gibi yeniden yaparak gönderdi ve kar epeyce arttı.
    Herşey şeffafmış baksen,900 milyona yakın epiaşa ödenen para neyin nesi peki.demek epiaşa elektrik satıyor ve üstüne para veriyor öyle mi? üretim belli satış fiyatı belli derken ne kadar saçmaladığınızı burada herkes eminim gülerek okuyordur.madem fiyat belli o zaman 1. çeyrekte net kAR %45,2. çeyrekte %43, 3. çeyrekte %58 iken neden 4.çeyrekte %5.7 oluyor. üstelik son çeyrekte elektrik fiyatına %38 zam yapılmasına rağmen.epiaşa 3 çeyrekte hiç ödeme yapılmamışken son çeyrekte 900 milyona yakın para ödemesi cezaya mahsuben değilse nedir peki? Bunu şirkete sordum kıvırdı bir cevap veremedi o zaman sen herşeyi bildiğine göre açıkla da öğrenelim.
    Ya da bu kadar kamuoyu şirketin bilançosunun saçmalıklarını dile getirirken,senin şirketi savunmanın tek nedeni olabilir.Demek sana avukatlık görevi verdiler.Boş boş konuşup da rezil etme kendini ayıptır
    --ben bu şirketi 2014 yılından beri takip ediyorum....hemen hemen her bilançosunu, faaliyet raporlarını dip notlarına kadar okudum...hem de derinlemesine en ince noktalarına kadar...geriye dönük bakarsanız, benden daha fazla eleştiren de yoktur...

--sorduğun sorulara sen sormadan cevap vermişim...ya okumuyorsun ya da anlaman yetersiz...

**ben şirketin avukatlığını yapmıyorum...

** siz c. savcısına şikayet ettiğinizde muhtemel olabilecekleri söyledim...ben savcı olsam, böyle bir şikayet geldiğinde SPK dan görüş isterim...SPK nın bu konuyu derinlemesine araştırması gerekir...oradan gelecek sonuca göre, tatmin edici değil ise-- yeniden değerlendiririm...

8.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    https://twitter.com/avmustafakara0/s...843974186?s=20
    Bu arkadaş da avukat mahkeme ye vermş dilekçesini de yayınlamış
    Ben de avukatım daha kapsamlı ve teknik konuları içeren dilekçe ekinde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Bu arada altın madeni ile alakalı arama ruhsatının haberi her an düşebilir.(rüyamda gördüm ve rüyalarım hep çıkar) üretim de 4 nisanda başlıyor.malınıza sahip çıkın arkadaşlar. Yabancıların her seçim öncesi borsamızda oynadıkları oyun sahnelenmektedir. Zaten düşük olan fiyatlar daha da baskılanarak seçim sonrasında 3-4 katına çıkarılıp satma oyunlarıdır bu yaşananlar. biz bu abidik kubidik oyunları çok gördük. benim bu hissede beklentim en az 30 tl dir.

Sayfa 197/247 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •