Sayfa 97/280 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 769 - 776 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    Sermaye artırımı için genel kurul onayı gerekiyor mu yoksa yönetim kurulu kararı yeterlimidir?
    kayıtlı sermaye sisteminde olanlar için ,yönetim kurulu yeterli diye biliyorum.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    kayıtlı sermaye sisteminde olanlar için ,yönetim kurulu yeterli diye biliyorum.
    bende öyle biliyorum ama bazı yapılan yorumlarda tereddüt ettim. Teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
    gülben git başımdan
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Sayın filozof yanlış hesap yapmışım. Maşallah bold pilot a

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
     Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    Sayın filozof yanlış hesap yapmışım. Maşallah bold pilot a
    thunder bolt da en dış kulvardan geliyor
    haydi bfren2023ün ikinci yarısına bırakma şu işi!
    Avrupa'da elektrikli otomobil satışları yükseldi

Avrupa Birliği'nde (AB), geçen yıl elektrikli otomobillerin toplam pazardaki payı yüzde 12,1'e ulaştı.

Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği (ACEA), AB ülkelerinde 2022 yılında yakıt türlerine göre yeni otomobil satış verilerini yayımladı.

Buna göre, geçen yıl AB ülkelerinde satılan otomobillerin yüzde 36,4'ü benzin, yüzde 22,6'sı hibrit, yüzde 16,4'ü dizel, yüzde 12,1'i tamamen elektrik (BEV), yüzde 9,4'ü fişli hibrit (PHEV), yüzde 2,8'i diğer yakıtlar ve yüzde 0,2'si doğal gazlı oldu.

Böylece söz konusu dönemde, AB ülkelerinde elektrikli ve çeşitli hibrit otomobillerin toplam pazardaki payı yüzde 44,1'i buldu.

2022'de önceki yıla kıyasla elektrikli otomobil satışları yüzde 28 artarak 1 milyon 123 bin 778, hibrit satışları yüzde 8,6 yükselerek 2 milyon 89 bin 653, fişli hibrit otomobil satışları yüzde 1,2 artışla 874 bin 182, diğer alternatif yakıtlı otomobil satışları yüzde 13,7 yükselişle 257 bin 458'e çıktı.

Benzinli otomobil satışları yüzde 12,8 azalarak 3 milyon 371 bin 153, dizel satışları yüzde 19,7 azalarak 1 milyon 522 bin 686, doğalgazlı otomobil satışları yüzde 57,6 gerileyerek 18 bin 298'e indi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Son düzenleme : Filozof; 01-02-2023 saat: 14:54.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Bu haber ne zaman gelecek artık sıkılmaya başladık. Şubat 15 ine kadar gelse artık.

7.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bu haber ne zaman gelecek artık sıkılmaya başladık. Şubat 15 ine kadar gelse artık.
    böyle sıkılmaya can kurban cevdet hocam.
    gerçi ben de sıkıntıdan 1 yıl sonra biraz viop a para atayım dedim tepki için
    verdiler hemen elimize
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8. ne güzel üçlü bu gün tren vagunu gibi bfrene takıldı derken bankalar endeksin içine sıçtı tabi bizim yolcuyu da tepeden dereye yuvarladı bankadaki baş piskopat spekler ve spk da bir aydır bankaların bu hareketini seyrediyor nerde şu bürüt diye sorsak bilmişlere ama nirde gene bizler gibi hisseleri görür körler.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 97/280 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •