Sayfa 203/280 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. 20-07-2023 21:09
    Şahsi düşüncem eylül sonuna doğru temetü ödemesi bitiyor 2. Çeyrek kar açıklamasından sonra şirketten yönetim kurulu dan çıkacak bir başvuru haberi bekliyorum 1 e kaç bölünme olacak diye zaten süreçte 1-2 ay sürdüğünden zamansal olarak denk düşecek 2.500 sermaye arttık 1 araba parası etmiyor şirkete yakışmıyor zaten ama almanları severim ser verip sır vermez ilerleyen zamanda ivme iyice artacaktır
    İyi akşamlar dilerim
    Bu gün 11.20 -akşam 5500 kapanır diye arkadaşlar ile yazıştım 18 lira yanıldım
    Kısmet artık sabırla 10-11 aydır en yüksek lot sayısı ile bekliyorum

2. 3 ay önce 180. Sayfada yazdıklarım arkadaşlar hayırlı olsun önümüzdeki em geç 1 yıl içinde 2. Yavrulamayı bekleyeceğim 🧿🧿🙏

3. arkadaşlar elinde olanlara hayırlı olsun. 1 seneden fazla tuttum. bu sene bedelsiz vereceğinden de emindim. ama 2.çeyrek sonrası özkaynak azalmasını görünce parça parça çıkmıştım. 3.çeyrek sonrası tekrar bakacaktım duruma.. oran az geldi ama napacakları belli olmaz tabii.. speklerin gücüne bakar.. amaa 20 bedelsiz +10 bedelli falan diyeydi çok üzülürdümm cidden tekrardan sizlere hayırlı olsun. bakalım neler olacak
    Son düzenleme : joker16; 29-09-2023 saat: 21:06.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4. sene başında kayıtlı sermaye tavanını yükseltiyorum dediğinde 5 gün tavan tavan gitmişti bedelsizle neler neler yapar artık.tekrardan hayırlı olsun.önümüzdeki hafta bedelsizler bayramı olur.

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    olacak sevgili hoca ve olunca da kınayı hazırlayın nişanı takıp kına gecesi yapacagız ve o pilicin yumurtalarını da kuluçkaya yatırıp 21 gün sonrasında yeni sarı sarı altın renginde civcivlerimiz olacak bu sene içersinde geç degil belki o zamana kadar şu seçim belirsizligi de ortadan kalkar ve yeni kanun nizam bilen tanıyan tek otorite olmadan tam bir demokrasi olur da ülkeye şu kaçan dövizler geri de gelir ki seyret o zaman bizim borsayı hayırlısı tabi en iyisi.
    ben o sarı sarı civcivleri sevmek için baya sabırsızlanıyorum
    çok degil şubat ayında en geç bu sene diye içimden geçmiş ve bu yazıyı yazmıştım ama temettünün hemen peşinden
    bedelsiz verecegini pek tahmin edemedim bazı hisselerim vardı onları peyderpey bu hız tutkununa baglamak istiyordum kısmet elimizdekilerle yetinecegiz ful olan dostlara da hayırlı olsun ve de sabredelim er geç güzel günler gelecek demiştim sandıkdakilerle sabrettik şimdi pazartesi bu üçlünün peşine kimler takılacak çok merak ediyorum ve patronu da gerçekten kutluyorum cambazlara hiç tiyo vermedi o spekler yoksa çoktan 5 li rakamları yakarlardı cümleten tüm ky dostlara hayırlı olsu ve geçmişinideki bedelsiz olayını çok anlattım tekrar etmeyecegim ama bu panzerden tekrarını bekliyorum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

DOLAR BAZLI GRAFİK... TAHTA SAHİPLERİNİN MALİYETİ 20-30 DOLAR ANCAK VARDIR...300-400 DEN YARISINI OKUTSALAR İYİ PARA...

--BİR BEDEL-SİZ UĞRUNA NE OCAKLAR SÖNECEK?!

7. Ulan FT2 elaman yine çıktı Konya dan frene elamannnlık kolay iş değil

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

DOLAR BAZLI GRAFİK... TAHTA SAHİPLERİNİN MALİYETİ 20-30 DOLAR ANCAK VARDIR...300-400 DEN YARISINI OKUTSALAR İYİ PARA...

--BİR BEDEL-SİZ UĞRUNA NE OCAKLAR SÖNECEK?!
    sn ft2 dostum sizler bizlerden çok farklı düşüncelere sahipsiniz sizler fk-dd -pd bilmem ne dersiniz bizler farklı düşünürüz bu panzer çok farklıdır onu tanımak ve heyecanını yaşamak inan çok başkadır bu panzerden kimse zarar etmez yeterki sabretsinler ben bunu bilir bunu derim çok eski bir frenci konyacı egeenci olarak ve düşüncelerinize saygı duyarım fakat bu çok farklı be dostum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 203/280 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •