Sayfa 263/279 İlkİlk ... 163213253261262263264265273 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    2 yıl önce KARTONSAN ın bedelsiz sermaye artışı SPK ONAY gününün ertesi işlem gününü hatırlayın.....

%5 artı açıp taban kapatmış ve taban serileri 4-5 gün sürmüştü....

Bakalım BFREN pazartesi günü ne yaşayacak?

Bence tarih tekerrür edecek ve pazartesi tavana yakın açılış ve TABAN KAPANIŞ.....

Sebep de BORSADA BEKLENTİLER ALINIR,GERÇEKLER SATILIR kuralı ......

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/893775

17 aralık 2020 akşamı SPK bedelsiz onayı geliyor....Ve 18 aralık 2020 den itibaren tabanlar başlıyor.....
    Bile bile BFREN le alakalı gerçekleri yazmadınız....

Ky nin kanına girdiniz....

Yazıklar olsun .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Kargalar yukselip dutlar sirkelendi mi?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku

Yazıklar olsun .....
    Sakin ol Şampiyon... Aferin sen bilmişsin. Zaten tek sen biliyon bu işi. Senin sözünü dinlemeyen zarar etti....

de, cuma kapanış 14420... şuan 13900 -%3,61 zarar... sanki kağıt 7000 olmuş gibi davranma.

ki Kartonsan bedelsizi içinde olan biri için açıklandıktan sonra düştü sonra 3500 gördü... Eksik anlatmışsın olayı...

Şimdi bedelsiz açıklaması sonrası kazanç kayıp kişinin risk algısı kadardır. Herkes herşeyi tam doğru bilmez

Onay geldi alan, satan, tutan herkese hayırlı olsun...

4. Benden buraya kadar. Bu onay sonrası aşama benim için ters köşe ve hayal kırıklığı oldu. Kalan tüm ortaklara bol kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku

Yazıklar olsun .....
    Dostum kimi kastediyorsun? buna bir açıklık getir önce. Kendi adıma kimseye al sat tut demedim. Fikrini beyan ettin, saygı duyarım. Ama kimseyi suçlaman doğru olmaz. Bu yüzden bir şey paylaşmak gelmiyor insanın içinden.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Sn.Umut0109; uzun zamandır yorumlarınızı takip ediyorum. Oldukça faydalı ve samimiyetinden şüphe duymadığım değerlendirmeleriniz var. Birçok kişiye de faydasının olduğuna eminim. Lütfen olumsuz yorumların sizi soğutmasına izin vermeyin. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku

Yazıklar olsun .....
    Sn Salih Vural dereyi görmeden paçaları sıvayıp ben dedimci olmayalım bu tür hisseler erken konuşan bilgicleri hep tersde birakmistir egerki hisseniz yoksa kafaları bulandirmayin tamam bu günlük attınız tuttuhenuz savaş kazanmadiniz kazanmış komutan naraları atmayalım ve bolundukten sonra 1500 kusur lotla yola devam diyeceğim o civcivleri büyütüp palazlandirmadan ve ikinci civcivleri de almadan bu tavuğu kesmem size ve korkup verenlere hayirliolsun ben buradayim maliyetim corono virüs oncesi fiyat hesabi bilen bilir der hayırlı akşamlar tüm dostlara
    Son düzenleme : mercek2; 19-02-2024 saat: 19:17.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. AL - SAT dengesi düşüşü onaylamıyor...

Satışlar fazlasıyla karşılanmış durumda, blok satışlar alınmış, tahta boşken salınmış gibi görünüyor.
    Yarın ve sonrasını izleyelim...
    Maliyetimden dolayı sıkıntım yok bekleme gücüm var, ama yüksek maliyetli arkadaşlarıma bir şey diyemeyeceğim.

Sayfa 263/279 İlkİlk ... 163213253261262263264265273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •