Sayfa 137/280 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Sn. Buraktepe, bu sekilde bence de olumsuz yansir. Ama boyle gelse bile en azindan belirsizlik bitmis olur. Önümüzü gormus oluruz..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Sn. Buraktepe, bu sekilde bence de olumsuz yansir. Ama boyle gelse bile en azindan belirsizlik bitmis olur. Önümüzü gormus oluruz..

İnşaallah ...

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Joker seninle bu konuda hem fikiriz. Ikisinin ayni anda gelecegi yada haberin gk dan iki hafta sonra dusecegi konusunda.

Oran olarak teyite muhtac bilgi duyumuma gore yuzde 1250 bedelsiz, yuzde 30 bedelli gibi bi oranki bence bu sekilde gelirse negatif yansir fiyatlamaya.

Ytd
    nereye kadar düşer acaba

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Sn. Buraktepe, bu sekilde bence de olumsuz yansir. Ama boyle gelse bile en azindan belirsizlik bitmis olur. Önümüzü gormus oluruz..

bunda düşüş nereye kadar olur,

5. düşüş nereye kadar olur bilinmez ama sayın buraktepe'nin söylemiş olduğu gibi bir sermaye artırımı beklentinin çok altında kalmış olur bana göre.

6.  Alıntı Originally Posted by kaancan60 Yazıyı Oku
    düşüş nereye kadar olur bilinmez ama sayın buraktepe'nin söylemiş olduğu gibi bir sermaye artırımı beklentinin çok altında kalmış olur bana göre.
    Dogrulu teyite muhtac dedigim uzere. Ben kendi adima 115 milyon civari bekliyorum. Aldigim duyum insallah yanlis cikar.

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dogrulu teyite muhtac dedigim uzere. Ben kendi adima 115 milyon civari bekliyorum. Aldigim duyum insallah yanlis cikar.

Ytd
    bende rakam olarak sizin rakam civarı bir beklenti içindeyim. belki yanına da biraz bedelli de olabilir. düşük bir sermaye artırımı içinde bu kadar ayak oyunu yapmazlar diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Joker seninle bu konuda hem fikiriz. Ikisinin ayni anda gelecegi yada haberin gk dan iki hafta sonra dusecegi konusunda.

Oran olarak teyite muhtac bilgi duyumuma gore yuzde 1250 bedelsiz, yuzde 30 bedelli gibi bi oranki bence bu sekilde gelirse negatif yansir fiyatlamaya.

Ytd
    sevgili buraktepe bedelli yapmaz ve en az bire elli verir açıklarsa bu yüzden müsterih olun bence patron bu işi bilir egerki düşük verirse 2-3 seneye kalmaz bir bedelsiz veya bedelli de o zaman verir ama ilk önce bedelsizi verecektir yeterki açıklasın.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 137/280 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •