Sayfa 151/259 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2067 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Bahçeli: (Seçim tarihi) Mayıs ayında bu işi bitirelim -NTV

2. Forumlarda in cin top oynuyor. Acaba ben hergun yazdığım icinmi bana öyle geliyor. Birkaç gündür yokum. Ne olmuş Karadeniz'de gemilerimi batmış forumcularin. Ytd

3. Sert düşenler daha kendine gelemeden ön saflarda yine yerini aldı. Adamsın.. ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Forumlarda in cin top oynuyor. Acaba ben hergun yazdığım icinmi bana öyle geliyor. Birkaç gündür yokum. Ne olmuş Karadeniz'de gemilerimi batmış forumcularin. Ytd
    Günaydın, Milletin iflağını kestiler nasıl konuşsun millet. Ben bile şişeyi 48 lerden shortlarken yusuf yusuf yapıyordum. erken kapadık korkudan sonra elimize verdiler. Borsa boyle bişi işte
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

5.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Günaydın, Milletin iflağını kestiler nasıl konuşsun millet. Ben bile şişeyi 48 lerden shortlarken yusuf yusuf yapıyordum. erken kapadık korkudan sonra elimize verdiler. Borsa boyle bişi işte
    Ben çalı arkasındayım sn spenc, aylık ufak ufak eklemasyon çekomastik modunda devam ediyorum.

6. Günaydın, sağlıklı günler.
    Bana göre al-tut dönemi sonlanıyor(yada sonlandı mı demeliyim). Ama ben tutmaya devam edenlerdenim. Umarım trenden zamanında inebilirim. Bakalım nereye kadar zorlayacaklar. Halka arzlar düşüşte önemli etkendi diye düşünüyorum. Ama sanki borsanın buralarda devam etmesini de sağlayabilirler. Yoksa kim halka arzlara girecek

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Forumlarda in cin top oynuyor. Acaba ben hergun yazdığım icinmi bana öyle geliyor. Birkaç gündür yokum. Ne olmuş Karadeniz'de gemilerimi batmış forumcularin. Ytd
    seçim sürecine girildiğinden herkes tedirgin bir şekilde bekliyor, belki de ky lardan çoğu kişi ayrıldı, aslında ky ayrılmışken tam yukarı sürülecek zaman

8.  Alıntı Originally Posted by kenblock Yazıyı Oku
    seçim sürecine girildiğinden herkes tedirgin bir şekilde bekliyor, belki de ky lardan çoğu kişi ayrıldı, aslında ky ayrılmışken tam yukarı sürülecek zaman
    Seçim sürecinin sonucu ne olursa? Şirketler ne olur?
    Evet sürülecek zaman ama yora yora!
    Ayrıca seçim haricinde emtialarda normallesmesme, Çin'de açılmalar ile piyasaya can verme, buna binayen ülkeler arası faaliyetlerin ivmelenmesi haliylede piyasada canlanma ile şirketler için her ne kadar enerji maliyetlenmeleri olsada satış tonajlarinda artış ile cirolarin artışı daha bir olası. Ytd

Sayfa 151/259 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •