Sayfa 168/259 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon
Arama sonucu : 2067 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Var mı uj aşağı bej yukarı temettü tahmini olan. Her çeyreğe ödenmiş sermayenin yaklaşık iki katı kar yapmış.. ytd

2. Uzun vade de (5+ yıl) ABD yatırımları meyve vermeye başlayınca iç pazardaki politik vs. türbülanslara karşi daha dirençli olacak gibi duruyor. Hayırlısı. Ytd.
    https://youtu.be/aJSGJsk95wk

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Var mı uj aşağı bej yukarı temettü tahmini olan. Her çeyreğe ödenmiş sermayenin yaklaşık iki katı kar yapmış.. ytd
    90 Kuruş, 1 Lira arası.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 1,25 brüt bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Var mı uj aşağı bej yukarı temettü tahmini olan. Her çeyreğe ödenmiş sermayenin yaklaşık iki katı kar yapmış.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ben planımı 1 TL nete göre yaptım.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bilanço hayırlı olsun, son çeyrek olarak düşünürsek çok parlak bir bilanço değil önceki dönemlere göre son çeyrekte brüt kar marjında 3. çeyreğe göre bir miktar düşüş var ayrıca son çeyrekte net 3.3 milyar finansman gideri oluşmuş ilk 9 aylık bilançoda bu kalemin nötr etkisi vardı. Bununla birlikte 3.8 milyar TL yatırım amaçlı gayrimenkullerin değer artışından (Yat. faal. gelirler) gelen bir kar rakamı var. Geçmişi geride bırakıp önümüzde bakacak olursak olumlu beklentiler olarak Ocak ve Şubat aylarında doğalgaz fiyatlarında yaşanan indirimler, düşen navlun ücretleri ve artan eur/usd parite etkisiyle kar marjlarında dahi iyi bilançolar görebiliriz.

NET 83.7 kuruş
    yatırım tavsıyesı degıldır

sıra iş bankasında
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 168/259 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz