Sayfa 184/258 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon
Arama sonucu : 2061 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Sayın emregunes 2022/3 karı 3,58 milyar (satışlar 16,97 milyar TL) , 2023/3 karı 2,36 milyar TL. Satışlar 28,34 milyar olmasına rağmen hem de. Bilançoyu detaylı incelemedim yatırım vs den dolayı ise anlaşılır ancak yok öyle değil ise kar marjı muazzam düşmüş.

Syg.
    Gelen net kar beklentilern biraz üstünde.
    Hasılat ve favök artışı bence iyi. Çok kötü bilanço demek ne kadar doğru olur bilemiyorum...
    Geçen seneye göre baz alırsanız tüm şirketler daha kötü bilanço getirdi ve bu zaten bekleniyordu...
    2.çeyrek daha iyş gelecektir. Enerji indirimi vs.sebebi ile.

2. Hayırlı olsun bilanço, kötü bir bilanço değil bana göre geçen yıla kıyasla net kar rakamını bu çeyrek vergi gideri düşürmüş 2022/1.Ç'te 62milyon vergi geliri varken bu çeyrek 1.4 milyar vergi gideri doğmuş, 2022 ilk çeyrekte vergi öncesi karı 3.640 milyar iken bu çeyrek 4.160 milyar olarak gerçekleşmiş ayrıca bu çeyrekte deprem için yapılan 225 milyon bağış var.

3. Hayırlı olsun, arkadaşlar. Ytd

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gelen net kar beklentilern biraz üstünde.
    Hasılat ve favök artışı bence iyi. Çok kötü bilanço demek ne kadar doğru olur bilemiyorum...
    Geçen seneye göre baz alırsanız tüm şirketler daha kötü bilanço getirdi ve bu zaten bekleniyordu...
    2.çeyrek daha iyş gelecektir. Enerji indirimi vs.sebebi ile.
    Buna dövizdeki artış vede muhtemel artisida göz önüne alam lazım.
    Yy.tv.degildir.sagliklar

5. Kurum hedefleri...

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    uzun bir aradan sonra şişeci forumdaş'larım merhaba,
    üzgünüm bende şişe den azıcık aldım ondan düşüş oldu
    Hakkınızı helal edin
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Kurum hedefleri...
    verilen en yüksek hedef bile çok kötü maalesef,sektöründe böyle büyük ve potansiyelli dünya devi sayılabilecek bir firmanın 65 olması ( ki o da aylar aylar sonra ) çok sıkıntılı ve üzücü

8.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    verilen en yüksek hedef bile çok kötü maalesef,sektöründe böyle büyük ve potansiyelli dünya devi sayılabilecek bir firmanın 65 olması ( ki o da aylar aylar sonra ) çok sıkıntılı ve üzücü
    Geçen yılın karlılığı olmayacağı için daha mütevazi hedefler verilmiş. Tabi yatırım ile ilgili yeni haber akışı yada farklı gelişmeler olursa revizyonlar da olabilir..

Sayfa 184/258 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •