Sayfa 81/251 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2008 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Halk yeni arz olan şirketlerde elinde kısa surede primlenmis hisse olan ve biraz tecrübesiz yatırımcı "kırmızı" rengi görür görmez inanilmaz panikliyor�� Gün içinde çok şeye gebe
    yukarı hareketlerde fayk olabılır dıkkat etmek gerek aşağı ve yukarı sert hareketler olabilir..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Alfas'ı diğer şirketlerle kıyaslayanlar o şirketlerin grafiklerini bir inceleseler, bahsettikleri şirketler o yüzdelere ne kadar sürede ulaşmış.
    Düzeltme sonrası bir süre bıktırıp toplanması ihtimalini göz ardı etmemek gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu haberleri pek kayle almıyorum gesan da dün açıklamıştı ve bu gün eksi 3 yaptı yani spek doyuma ulaştırmış ve yukardan vermişse illede verdiklerini almak için geri vites yapar dostlar bunu da belirteyim haaa bende yok 5 tavandan sonra alışı bıraktım satışım zaten yok çünkü hissem yok ama hınzır taaa başından beri yazmıştım takibimde hedefim uzun vade olur ama uygun yerden alabilirsem alamazsa kısmette yokmuş derim elinde olan dostlara da hayırlı kazançlar dilerim yok diye kötülemiyorum yanlış anlamayın güzel hisse ama baya dagıtıldı ve toplanması gerekir.
    başka bir şey yazmama gerek yok bu yazdıklarım hala geçerli ve beklemeye devam derim almak için
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. 330 tl den verdıklerımın,yuzde doksanını buralardan aldım..düşerse yuzde ellı daha alırım..!!!

şirket yenı, süprız haberlere gebe..240 altı yok bana gore ..maksımum bır yuzde on daha gelır aşağı tahmınım..tabı spk bıze süprız yapmaz ıse..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Hisse bu; düşer,çıkar,tavan-taban olur v.s v.s
    "Algılar" pek çok kararı etkiler doğal olarak ama

Geçen Cuma "Kronos" diye kendine "haber sitesi" diyen ama basbayağı "kara algı" yaratmaya çalışan şu "rezil mecralar"ın birinde

"SASA'DAN SONRA ŞIMDİ ALFAS!" gibisinden provakatif bir başlığın altında ky'nin panik içinde olduğu,taban v.s şeklinde inaninlamz panik yaymaya oynayan içeriğiyle

Birsürü ky'de panik duygusu oluşturup kara algıyla akıllarını bulandırması...

Türkiye gibi finansal okuryazarlığı düşük,sabretmeyi bilmeyen sözümona "yatırımcı" ama özünde "şark kurnazı" vatandaşların olduğu yerlerde böyle medya da olur böyle saçma sapan hisse hareketleri de olur.

Yani bu kadar rahat manipüle eden böyle mecralara SPK nasil müdahale etmez aklım almiyor diyecem ama zaten böyle memleketlerde adam gibi bir denetim mekanizmasi olmadigindan bu haldeyiz😇

6. Geçmiş olsun !!!En azından taban olmadık !!!

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun !!!En azından taban olmadık !!!
    İyi dövdüler valla
    Yarın da dayak var anlaşılan.

Bakalım balinalar enerjilere ne zaman gelecekler.

8.  Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    İyi dövdüler valla
    Yarın da dayak var anlaşılan.

Bakalım balinalar enerjilere ne zaman gelecekler.
    Kesinlikle algı,algı,algı...

Gesan'da tartıştık bunları. Orada ciddi bir güven sorunu oldu. Bakın aksama sırf tahtaya ayar verecekler diye yine eski bir iş ilişkisinin imzasınin kesinleştigi haberi verdiler ki pekçok kimse tşaklı bi KAP beklerken hepten sinirlendi ve hisse daha da aşağı gitti KAP'tan sonra.

Vallahi bu Gesan'in işe yaramaz KAP'ları yüzünden benzer segmentteki firmaların da KAP'ları *** oluyor sanki😇

Sayfa 81/251 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •