Sayfa 17/252 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2009 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Selamlar, iskontolu fiyatını geçti diye biliyorum yinede ptesi salı neden tavan tavan gitsin ki? Bilmediğim atladığım birşey mi var onu için soruyorum, teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by ksk156 Yazıyı Oku
    Selamlar, iskontolu fiyatını geçti diye biliyorum yinede ptesi salı neden tavan tavan gitsin ki? Bilmediğim atladığım birşey mi var onu için soruyorum, teşekkürler
    şirket iyiyse ve beklentisi varsa iskontoya kimse bakmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by ksk156 Yazıyı Oku
    Selamlar, iskontolu fiyatını geçti diye biliyorum yinede ptesi salı neden tavan tavan gitsin ki? Bilmediğim atladığım birşey mi var onu için soruyorum, teşekkürler
    Gerçek değeri "fiyat tespit raporu" değil piyasa belirliyor çünkü
    Rakipleri şuan her ne kadar taban taban gitselerde 100-200 f/k lardan işlem görüyor.
    Alfas 15 f/k lardan halka arz edildi. Yani önünde daha bayağı yol var gibi duruyor.
    Son düzenleme : Rj16; 21-11-2022 saat: 11:37.

4. Bugün alabilen oldumu acaba.

5. selamlar, dedikleriniz konusunda katılıyorum fakat yeni halka arz oldugu için biraz piyasa görmek ister diye düşünmüştüm, 4 tavan dan sonra.. ama hava iyi oldugu için durmadan gidiyor mubarek

ALFAS arzın 4. gününün en hızlı alıcıları Tacirler, Gedik, A1, Piramit, Trive Yatırım,

ALFAS, şu ana kadar 23 bin lot satış yemiş, tavan da 22 bin alıcı 9.2 mlyn lotla alış bekliyor,

Herkes tavanı bozsada alsak diye bakıyor ama nerde bozacak bakalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 17/252 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •