Sayfa 36/251 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2006 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    fiyat konusunda patrona baskı yapıldığından şüpheniz olmasın.patron sektör f/k ortalamasını bilmiyormu.
    Bilip bilmediğini bilmiyorum ama , nerden baksanız bır yıl öncesinden bu hazırlıklar yapılmıştır , sektörün o zamanki konumuyla şuan kı konumu bır değil !!

Kmpur in sahıbı ilk arz kararı aldığında çok ucuzdan halka arzı gerçekleştirecekken daha sonra arz fıyatını yukarı revize etti ,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    fk..25,34..çok komık..patronlar bence ucuz bıle halka arz ettı..kurt patronlar olsa bu fıyata yakın rakamdan bıle arz edebılırdı ,,ınanın pıyasa ona bıle yok demezdı..!!!
    fiyatlamalar önceden yapılıyor aynen dediğiniz gibi 150 den arz olması gerekebilirdi.bizim için önemlı olan pıyasa su anda benzer şirketleri 30-40 mılardan fıyatlıyor 9mılyarlık şirketin türkiyede gunes panelinde ciddi yatırımları olan alfasın en azından 1mılyar dolar olması zaten beklenır yakın zamanda.hala almayan almaya cesaret edemeyen çok kişi laf atma derdinde internette zamanla hepsi pişman olcak gibi hikayeyi kaçırıyorlar

3. dun sayfada 3-5 kısı vardı bugun 23 olmusuz bence çok katılan oldu bugun açınca

4. Bugün güzel hacimli oldu. Her gün tavan olsun ama böyle doldura doldura yapsın.Onemli olan gün sonu tavan olması.

5. Haftasonu bir kap gelirse önümüzdeki haftayı da kapatırız.Patron duy sesimizi.

Alfa Solar Enerji (ALFAS), haftayı 13. tavan fiyatla tamamladı.
    #ALFAS paylarında, 1 ay süreyle brüt takas tedbiri uygulanacağı açıklandı.
    Güneş enerjisi sektöründe faaliyetlerini sürdüren Alfa Solar Enerji (ALFAS), Borsa İstanbul da işlem görmeye başladığı 16 Kasım tarihinden itibaren tavan serisini sürdürerek, haftayı 201,30 TL den tamamladı.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7. Brüt gelmiş hoş gelmiş bugun ki mal toplamak için yapılanları görünce brüt iyi oldu hoş oldu satıp alttan alırım dur ky yi bir korkutayım elinden malı alıp uçurayım gibi Bizans oyunları olmayacak spk dedi ki yatırımcı olmak isteyenler alsın oynamak isteyenler başka kapıya satılan lotun geri alınmayacak olması 1 lotu bile daha önemli hale getiriyor ki bu fiyata olumlu etki edeceğini düşünüyorum hacim azalacak ve gerçek yatırımcılar kalacak ben tavan açacağını ve tavan kapatacağını düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Brüt gelmiş hoş gelmiş bugun ki mal toplamak için yapılanları görünce brüt iyi oldu hoş oldu satıp alttan alırım dur ky yi bir korkutayım elinden malı alıp uçurayım gibi Bizans oyunları olmayacak spk dedi ki yatırımcı olmak isteyenler alsın oynamak isteyenler başka kapıya satılan lotun geri alınmayacak olması 1 lotu bile daha önemli hale getiriyor ki bu fiyata olumlu etki edeceğini düşünüyorum hacim azalacak ve gerçek yatırımcılar kalacak ben tavan açacağını ve tavan kapatacağını düşünüyorum
    Hocam birebir aynı dusuncedeyim.alfas ayı olur aralik ayı 4 kat yatırım ve son bilanço 9 milyar değer şu anda parlıyor.en az 400 TL olsa yine diğerlerinin yarısına ulaşmıyor.cok güzel günler yakin

Sayfa 36/251 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •