Sayfa 269/302 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon
Arama sonucu : 2414 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Mühendis kardeşleri de pasifize ettiler. Hayırlısı olsun hakkımızda kötü günler geride kaldı önümüzde daha kötü günler bizi bekliyor

2. demekki satışların sebebi tunaoğlunun görevi bırakmasıymış adamlar her bilgiyi içerden alıyor kap yerine bu yöntemi kullanıyor doğan demek ki

3. Şirkette öyle bir zaafiyet var maalesef ama Şakir bey 80'leri devirmiş sonuçta, daha çok koşacak adam lazım ama yönetimde olduğu sürece sıkıntı yok bence.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. haberi içerden alanlar verdi malı kapa düşüncede haberi olanlar veriyor kapa düşen her haber sonrası taban yiyoruz neredeyse
    hoş geldin 14 ler bakalım burda ne kadar dayanacak

5. Ben değişimi olumlu buluyorum hisse satılmış umurumda değil..Bugün satarlar yarın çıkarırlar bu işler böyle yürüyor....Şirketi sattı adamlar hala genel müdür olmaları saçma o kadar genel müdürlük istiyordularsa satmasalardı şirketi...

6. Doğan holding bu şirketi çok iyi seviyelere çıkarır onda eminim ama biz yatırımcılara sıra ne zaman gelecek bilmiyorum...Şirketin en büyük sıkıntısı bilgi saklaması.Ben anlamıyorum bilgi saklayınca ne oluyor..

7. en son sermayesi kadar neredeyse iş aldığına dair kap attılar hisse bana mısın demedi...neye göre gittiğini de çözemiyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    en son sermayesi kadar neredeyse iş aldığına dair kap attılar hisse bana mısın demedi...neye göre gittiğini de çözemiyoruz...
    gitmiyorki hisse sayın wiper çözelim doğan bedavaya getirmeden şirketi hiç bir yere götürmez doğan yatırımcısnı düşünecek tarzda değil eğer düşünseydi bu fiyatta olmazdı karel hem yatırımcısı için hem şirket için .
    bu yatırımcılar bir senede 2 bedelli parası verdi karşılığında ne aldı bu enflasyonist ortamda bir şey almayı geçtim parası değer kaybetti .

Sayfa 269/302 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •