Sayfa 52/308 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Sayın 4N1K1H,

Üstteki mesajınızda "...Bir başka nedenim de Karelin 58 ilde çalışmalara başladığı duyumum. Teyide muhtaç bir duyum ama ben öyle olduğuna inanıyorum. Eğer bunu şirkette çalışan birilerinden teyit ettirecek bir forumdaş varsa güzel olur..." demişsiniz. Dediğiniz gibi Karel Turkcell anlaşması kapsamında çalışmalara başladı, Ekim ayından itibaren bu konuda çalışmalar olduğuna dair net bazı veriler var, alta birkaç fotoğraf ekliyorum,

Ben üstteki paylaşımlarında Karel Turkcell anlaşmasının açıklanmasının gecikme nedeni olarak 5G yatırımlarının işin içine dahil edilmesi amacıyla yürütülen çalışmalar olduğunu düşündüğümü yazdım. Yazdığım şey işin rakamsal boyutunun açıklanmasının gecikmesiydi, henüz anlaşma yok ya da çalışmalar henüz başlamadı gibi bir şeyi kastetmemiştim. Yazdıklarımdan bu anlam çıkabileceğini görünce açıklama ihtiyacı hissettim. Karel, Turkcell bakım, onarım ve kurulum hizmetleri ihalesini aldı ve çalışmalar çoktan başladı bu net. Sadece sonradan işin içine dahil edilmesi gereken 5G altyapı yatırımı olduğunu düşündüğüm ilave hususlar için kapsamlı pazarlıklar yürütüldüğü için ihale rakamının açıklanması gecikti bence, ihale rakamı piyasaya açıklanmasa da şirketler arasında ön anlaşma olduğu için bu süreçte ihtiyaç duyulan çalışmalar Karel tarafından yapılıyor. Geriye artık haberin açıklanması kaldı...

Çalışmanın Ekim ayında başladığına dair foto

Karel - Turkcell Marmara bursa bölge ofisi açılışı

Ofis açılışındaki pastaya biraz yakından bakalım 😎

Merhaba Hasan bey

Benim kastım zaten 5G çalışmaları. Öyle olmasa neden 2023 gelirlerde 100m usd tcell geliri yazsınlar.

3. Kral yine kediye dönüştü, %4 eksi hala, tahtacının kafasını biraz sopalamak lazım.
    Kredici, açıkçı da yok tahtada, ihale tahtacıya kaldı, sebep o, SPK tahtacıyı da incelese keşke.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. sonuçta ormanlar kralı aslanda, kedide aynı familyadan
    Felis leo................ ormanlar kralı aslan
    Felis Catus............ev kedisi

5. Dayak manyağı ettiler yine karolinimizi. Daha aşağıları göstermeye niyetlendiler sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Dayak manyağı ettiler yine karolinimizi. Daha aşağıları göstermeye niyetlendiler sanırım.
    Baslanmis olan turkcel isinin detaylarinin hala aciklanmamis olmasi izdirabi artiriyor.

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sonuçta ormanlar kralı aslanda, kedide aynı familyadan
    Felis leo................ ormanlar kralı aslan
    Felis Catus............ev kedisi
    Doğrudur hocam ama aslan avladığını yer, kedi ise evcilleştiği için sahibi vermezse aç kalır.
    Bizimki çöl aslanı, aç kaldığında kendinden 10 kat daha ağır avları bile yere seriyor, kralın dönüşünü bekleyeceğiz artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Turkcell ihalesi haberi falan kurtarmaz artık bizi. Uzun süre izlememek en doğrusu sanırım. Bedelliye katılmak hatalı bir tercih oldu. Umarım çok kişinin canı yanmamıştır bu düşüşte.

Sayfa 52/308 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •