Sayfa 199/302 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2414 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    kısa zamanda 17-18 tl bandına gelebilse iyi olacak..
    17-18 kısada gelebilirimi 15 gelebileceğini düşünüyorum Türk Telekom ihalesi hisseyi canlı tutabilir kısada ve tabiki bilanço

2.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    17-18 kısada gelebilirimi 15 gelebileceğini düşünüyorum Türk Telekom ihalesi hisseyi canlı tutabilir kısada ve tabiki bilanço
    marin hocam 6 milyar tl türkcell ihalesi ne kadar tuttuki tt ihalesi tutsun

3.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    marin hocam 6 milyar tl türkcell ihalesi ne kadar tuttuki tt ihalesi tutsun
    Bu yılın ilk çeyrek sonu ikinci çeyrek başı Vodafone karelle sözleşmesi bitiyor bunlarlanda Türkçeleri kadar olmasada ben 3 milyarın üzerinde bir anlaşma olabileceğini düşünüyorum…bu kazanımlar mutlaka hisseye olumlu şekilde yansıyacaktır sadece sıkıntı finansal borçlar şirket buna mutlaka bir çözüm bulacaktır bundan benim en ufak endişem yok

4.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu yılın ilk çeyrek sonu ikinci çeyrek başı Vodafone karelle sözleşmesi bitiyor bunlarlanda Türkçeleri kadar olmasada ben 3 milyarın üzerinde bir anlaşma olabileceğini düşünüyorum…bu kazanımlar mutlaka hisseye olumlu şekilde yansıyacaktır sadece sıkıntı finansal borçlar şirket buna mutlaka bir çözüm bulacaktır bundan benim en ufak endişem yok
    marin hocam karel spk gönderdiği bedelli izahnamesinde bağımsız denetim raporları vardı orada riskler kısmında karelin gelirinin %80 nin 4 şirketten olduğu yazıyordu t.telekom türkcel aselsan ve bir şirket daha vardı hatırlayamadım şuan bu şirketlerin ihalesini alamazsa karel için sıkıntı olur bence bu şirketlerin ihallerini almak için fiyat kırıyor buda kar marjını düşürüyor bunada çözüm bulmaları gerekiyor

5. Fonlar geçen hafta hisse toplamış. 8 milyon toplamışlar. Yüzde 35 den yüzde 40 a çıkmış fonların oranı. Bunlar bu hisseyi boşuna toplanıyor. Şirketi bizden daha iyi araştırdıları kesin. Daha ne kadar toplayacaklar ki? Bir yerde bitecek bu toplama işi. Şu 5G süreci bir belli olsa, o zaman belli olacak herşey.

Bilanco belli olmus ve bazilari illaki biliyordur.Ayak seslerini duymaya baslariz.En azindan duzelmekte olan bir bilanco gelsin artik

7.  Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    Bilanco belli olmus ve bazilari illaki biliyordur.Ayak seslerini duymaya baslariz.En azindan duzelmekte olan bir bilanco gelsin artik
    Mühendis de yıl sonunda stokları azaltıp durumu düzeltme niyetini açıkladığını hatırlıyorum, şu bedelli işi de bitince bazı beklentiler satın alınmaya başlar diye umut ediyorum, 2023 bilançolarındaki kara delik hisseye nefes aldırmadı, finali güzel gelirse şahlanır hisse.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1232321

KAREL.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi: 04/01/2024)

Not: Yeni Pay Alma Hakkı KAP mesajları ilgili sıranın işlem gördüğü ilk gün ve son gün geçilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 199/302 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •