Sayfa 304/304 İlkİlk ... 204254294302303304
Arama sonucu : 2429 madde; 2,425 - 2,429 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Karel de fiyat beklentiler sebebi ile yüksek.Ama beklentiler de küçülmeye başladı.TOGG bagaj kapağı çipinden daha fazlasını yapmaları ve bunun ıyı reklamını da yapmaları gerekiyor

2. Bugün Doğan müdürü ekrana çıkıp Karel ile ilgili bir şeyler söyledi hisse 15'i geçti ama sonra gevşedi yine, neler söyledi bilmiyorum, bulan olursa paylaşsın lütfen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün Doğan müdürü ekrana çıkıp Karel ile ilgili bir şeyler söyledi hisse 15'i geçti ama sonra gevşedi yine, neler söyledi bilmiyorum, bulan olursa paylaşsın lütfen.
    2. çeyrek ve 3. çeyrekte güçlü performans göreceğimizden bahsetti.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün Doğan müdürü ekrana çıkıp Karel ile ilgili bir şeyler söyledi hisse 15'i geçti ama sonra gevşedi yine, neler söyledi bilmiyorum, bulan olursa paylaşsın lütfen.
    https://www.youtube.com/watch?v=oDO-KnU2BPY

karelle ilgili bölüm 26 dakikada başlıyor bawer hocam ama birşey söylememiş karel net borcu azaldı diyor bunuda sermaye artırımı ile yaptık ama operasyonel olarakta bilançoda düzelme göreceğiz diyor
    anlayacağımız sosyal medyada masal anlatmaya devam bunlar sanırsam blomberg tv para verip çıkar bizi tv anlatalım birşeyler diyorlar çünkü nezaman karel düşmeye başlasa tv çıkıp birşeyler anlatıp algı oluşturuyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=oDO-KnU2BPY

karelle ilgili bölüm 26 dakikada başlıyor bawer hocam ama birşey söylememiş karel net borcu azaldı diyor bunuda sermaye artırımı ile yaptık ama operasyonel olarakta bilançoda düzelme göreceğiz diyor
    anlayacağımız sosyal medyada masal anlatmaya devam bunlar sanırsam blomberg tv para verip çıkar bizi tv anlatalım birşeyler diyorlar çünkü nezaman karel düşmeye başlasa tv çıkıp birşeyler anlatıp algı oluşturuyorlar
    Teşekkürler Erhan hocam, çok genel konuşmuş, hisseye biraz hareket gelince kayda değer bir şey sandım.
    Şimdiye kadar lehimize olacak hiçbir gayretleri yok maalesef, hisseye yarayacak haberler lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 304/304 İlkİlk ... 204254294302303304

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •