Sayfa 219/308 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon
Arama sonucu : 2457 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirketimizin 2.000.000.000,- Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 402.942.765,175- Türk Lirası olan çıkarılmış sermayesinin; yeni pay alma hakları kısıtlanmaksızın ve tamamı nakden (bedelli) karşılanmak suretiyle 402.942.765,175- Türk Lirası (% 100,00 oranında) arttırılarak 805.885.530,35- Türk Lirası'na artırılmasında, 27/12/2023 tarihinde başlayan 15 günlük yeni pay alma haklarının kullandırılması işlemi 10.01.2024 tarihinde tamamlanmış;

yeni pay alma haklarının kullanılmasından sonra, kullanılmayan yeni pay alma hakkı tutarı olan 1.355.255,278-Türk Lirası paylar, 17 Ocak-18 Ocak 2024 tarihlerinde 2 iş günü süreyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla Borsa İstanbul A.Ş Birincil Piyasada, "Borsa'da Satış" yöntemi ile satışa sunulmuştur. Satışa sunulan 1.355.255,278 nominal değerli payların tamamının satışı 12,12-50,00 TL fiyat aralığından (ağırlıklı ortalama fiyat 12,4481 TL) tamamlanmıştır.

Kamuoyuna ve pay sahiplerimize saygılarımızla duyurulur.

Bu bedelli hikayesi de bitti, yeni bir bedelliye kadar az bir nefes alsak artık, hayırlısı bakalım.
    2024 9 aya kadar para istemezler artık bawer hocam mühendis kardeşler tv çıkıp herşeyi yoluna koyacaktık ama yangın cıktı planlarımız tutmadı diyip bedelliyi yapıştırır doğan bu yangını bizim yanımıza bırakmaz parasını bizden alır

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    2024 9 aya kadar para istemezler artık bawer hocam mühendis kardeşler tv çıkıp herşeyi yoluna koyacaktık ama yangın cıktı planlarımız tutmadı diyip bedelliyi yapıştırır doğan bu yangını bizim yanımıza bırakmaz parasını bizden alır
    Artık biz para istiyoruz onlardan, endekse bak bir de hisseye bakın, dün Alctl bile tavan olmuştu, Ardyz 37 lira oldu, bedelli de bitti ama baskı bitmedi hala, kemik yatırımcıyı da küstürmek üzere, Yaman beyi bir ekrana alalım son durumu özetlesin bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Artık biz para istiyoruz onlardan, endekse bak bir de hisseye bakın, dün Alctl bile tavan olmuştu, Ardyz 37 lira oldu, bedelli de bitti ama baskı bitmedi hala, kemik yatırımcıyı da küstürmek üzere, Yaman beyi bir ekrana alalım son durumu özetlesin bakalım.
    Sabırda bir yere kadar ya bunu 1 yıldır yatırımcısına çektirmediği rezillik kalmadı…sabrında bır sonu var

4. Bu hafta da 13-14'lere gitmezse eğer sıkıntı var demektir, endeks 8 binleri geçmiş, bedellisi bitmiş, Suudilerle yeni iş biriliği haberi gelmesine rağmen yerinde sayması hayra alamet değil, bizde de kasa tam takır kuru bakır, 2 bedelliye para yatırdık daha ne yapalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu hafta da 13-14'lere gitmezse eğer sıkıntı var demektir, endeks 8 binleri geçmiş, bedellisi bitmiş, Suudilerle yeni iş biriliği haberi gelmesine rağmen yerinde sayması hayra alamet değil, bizde de kasa tam takır kuru bakır, 2 bedelliye para yatırdık daha ne yapalım.
    Gotümüzdeki donu alacak bu ş…..r

Duhul
    Apr 2021
    İkamet
    Ejnebi Memleketi
    Gönderi
    45
    Genel olarak uzun vadeli yatirim tarafinda oldugum icin temel analiz verileri ile bir suredir Karel i inceliyorum.
    Henuz bir alim karari veremedim zira yukari dogru marji USD bazinda (kendi PL imi USD olarak tutuyorum) cok fazla gibi gorunmuyor.
    Sadece kendi adima Daiichi tarafini cok iyi taniyorum dolayisi ile beklenen bi hikayenin o taraftan gelecegini cok olasi gormuyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. böyle yaptığı sürece ky bile güvenmiyor fonlar yada by nasıl güvensin en son mac fonu güvenip almıştı bunu onunda eline verdiler lotları

8.  Alıntı Originally Posted by styx Yazıyı Oku
    Genel olarak uzun vadeli yatirim tarafinda oldugum icin temel analiz verileri ile bir suredir Karel i inceliyorum.
    Henuz bir alim karari veremedim zira yukari dogru marji USD bazinda (kendi PL imi USD olarak tutuyorum) cok fazla gibi gorunmuyor.
    Sadece kendi adima Daiichi tarafini cok iyi taniyorum dolayisi ile beklenen bi hikayenin o taraftan gelecegini cok olasi gormuyorum.
    Daiichi tarafı zarar yazıyor zaten bilançoda karelin gelirinin ,%80 4 şirketten Türk Telekom Türkcell vodafon ve aselsan ve şirketin gelirin %80 telekominikasyon dan türkcel ihalesi gerçekleşti TT ihalesine girmedi vodafon belli değil yani telekominikasyon tarafında gidecek yolu yok kalan %20 savunma kart üretimi ve otomobilk tarafında bunlarda ne kadar yürürse artık

Sayfa 219/308 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •