Sayfa 308/308 İlkİlk ... 208258298306307308
Arama sonucu : 2461 madde; 2,457 - 2,461 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Ağı attık denize bekliyoruz hep boş çekiyoruz ben diyorum ki büyük balığı bekleyene kadar Hamsi çıksın büyük balığı yakalayana kadar umut olur avlanma maliyetini çıkarır en azından boş çekmeyelim hiç
    sabır önemli...benim borsada hamsi hedefim yok beklerim aylar yıllar...senin sıkıntın tek oltayla bekliyorsun ben 10 tane olta atmışım biri olmaz diğeri..sen tek oltayla malesef hamsiye razı olursun...hisse sayını artırmalısın...

2.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    sabır önemli...benim borsada hamsi hedefim yok beklerim aylar yıllar...senin sıkıntın tek oltayla bekliyorsun ben 10 tane olta atmışım biri olmaz diğeri..sen tek oltayla malesef hamsiye razı olursun...hisse sayını artırmalısın...
    Ben hatamı kabul ediyorum ortak 5 hissem vardı hepsini satıp tek karele döndüm yaptığım en büyük yanlış o oldu. Hisseleri sattığım zaman Ankara’nın en güzel yerinden ev alabiliyorken şimdi ki portföyle en kötü yerinden ev bile alamıyorum neredeyse zarar o derece yani

3. Ne şerefini s…..m şirket ve yöneticilerine rast geldik porsa 11 ninde bu şerefini s….m şirketin borsadaki değeri gergin eriyor

4. Yazsan ne yazdığınla kalıyorsun pis kuruları geri yazmıyor bunları cimeremi şikayet eylesek yatırımcılarını bilgilendirmiyorlar diye yangın olalı 5 ay olmuş halamyangınla ilgili sikorta şirketiyle ne bok yedikleri belli değil ********lerin…bu şirkete dohol ortak olduğu gün bu hisseden kurtulmak gerekiyordu biz ne yaptık bu ********lerin iki bedellisinede katıldık

5. 25 TL olması gereken hisse 15 TL
    Endeks 11 bin
    Düzeltme başlasa 13-14 olur

Sayfa 308/308 İlkİlk ... 208258298306307308

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •