Sayfa 30/57 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 453 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Smile

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Güzel bilanço, teknik daha iyi ...Gedza cılara hayırlı olsun.
    Saygılar bol kazançlar
    Dostum güzel ne kelime,yemede yanında yat.
    19 temmuzdan beri malı toplayan Alnus a da hayırlı olsun

2. kalavın olumlu konuşması tehlikeli tersi oluyor genelde...

3.  Alıntı Originally Posted by wıper Yazıyı Oku
    kalavın olumlu konuşması tehlikeli tersi oluyor genelde...
    reh .dostum kallavı super dedı neresı tehlıkelı kar neredeyse uc katı bu hısse gıtmıyecekte hangısı gıdecek kallavının p.kartıda bır gun ıplerı koparacak borsa adı uzerınde.neyse ytd.slm.lar.

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    kalavın olumlu konuşması tehlikeli tersi oluyor genelde...
    2021 yılının ekim ayında aynen şunu dedi:
    2023/2 yada 3. çeyrek bilançoya kadar gedzadan birşey olmaz.
    2 ay önce yine yazdı burada; "ağustosa kadar vakti var" dedi.
    taa ki sadece kalavın söylemleri değil, hissenin grafiği muazzam güzelleşti,19 temmuzdan beri tahtada mal toplanıyor.
    Taraflı bakıyor olabilirim,sonuçda 4-5 yıldır elimde ev halkında biri gibi oldu. bana inanıp hiç kimse gedza falan almasın.

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    2021 yılının ekim ayında aynen şunu dedi:
    2023/2 yada 3. çeyrek bilançoya kadar gedzadan birşey olmaz.
    2 ay önce yine yazdı burada; "ağustosa kadar vakti var" dedi.
    taa ki sadece kalavın söylemleri değil, hissenin grafiği muazzam güzelleşti,19 temmuzdan beri tahtada mal toplanıyor.
    Taraflı bakıyor olabilirim,sonuçda 4-5 yıldır elimde ev halkında biri gibi oldu. bana inanıp hiç kimse gedza falan almasın.
    bilmiyorum endeks 8000 lere gelmiş gedza 2 yıldır yerinde grafik güzel derken tam direnç seviyelerinde...burayı kırıp kırmayacağı belli değil...sanki hisse dipte..pkart içinde söylüyordu hep boş çıktı..

6.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    reh .dostum kallavı super dedı neresı tehlıkelı kar neredeyse uc katı bu hısse gıtmıyecekte hangısı gıdecek kallavının p.kartıda bır gun ıplerı koparacak borsa adı uzerınde.neyse ytd.slm.lar.
    cemal bey gedza daha önce kötü bilanço açıklamadı ki bu hissede baskı devam etti inşallah bu sefer baskı devam etmez...çok hantal oldu gedza sermaye artsa demek ki kalkamayacak...

7. İlk defa iyi bilanço geldi onda da ödenmiş sermayeyi yanlış yazmışlar yeni alıcı bakacak öd sermaye 46 milyon cazip bulmayacak böyle işmi olur üstelik denetimden geçmiş bilanço yazık bu küçük yatırımcıya.

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    bilmiyorum endeks 8000 lere gelmiş gedza 2 yıldır yerinde grafik güzel derken tam direnç seviyelerinde...burayı kırıp kırmayacağı belli değil...sanki hisse dipte..pkart içinde söylüyordu hep boş çıktı..
    Buradaki gedza yatırımcısı hemen yarın tavan olur demiyor dikkat ederseniz. çünkü bilançodan sonra gedzanın hiç iyi hatıraları yok. portföyümde olmayan hissenin sayfasına gidip yorum yazmam. Belliki sizde gedza yok,merak ettimde, amacınız nedir? Portföyünüzde yoksa burada niçin vakit harcıyorsunuz?

Sayfa 30/57 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •