Sayfa 49/58 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 385 - 392 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Bu grafik, bu çocuk adam olur diyor gibi anladım Sayın esozcan üstadım...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

aynen üstadım..1 no beyaz son önemli tepeyi baz alır ve sonra yeni yükseliş için tepe seçer.. 10 no kirli turkuaz son tepenın görevini devr alır olası düzeltmede destek görevi görür.. 10 no ve kırmızı en ıyı alım yeri ve kırılırsa stop görevi görür.. iyi çalışmaşlar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Burada bir çakal vardı, kağıdı p.ç eden. Anladığım kadarıyla defolup gitmiş. Artık pozisyonumuzu artırabiliriz...YTD

4. Adam 2021 de cikarken açık açık yazdi sanırım bedelsizleri de sayarsak 6 ml dan fazla lotu vardi. İs yatirimdan satan da odur diye düşündüm bende ama bilemeyiz tabi yine en azindan 1 ml civari lotu vardır. Hatta belki de topluyordur. Yeni oyuncular yetwrince mal topladiysa zamani gelince gider sert hareketler sizin de dediginiz gibi zamaninin yaklaştığını belirtiyor bence de.
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Burada bir çakal vardı, kağıdı p.ç eden. Anladığım kadarıyla defolup gitmiş. Artık pozisyonumuzu artırabiliriz...YTD

5. Onun gibilerden borsaya hayır gelmez, insanları yatırımdan soğuttu; piyasadan kaçmalarına yol açtı haysiyetsiz...İnşallah defolup gitmiştir...

grafiği göndermeyi unutmuşum.. beyaz üzeri yukarı potansiyeli devam beyaz altı destekler aktıf..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Oyle bende tasvip etmiyorum ama herkes kendi pozisyonuna gore yorum yapiyor o da cok farkli degil. X te ki ustadlardan cokta farki yok iste..
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Onun gibilerden borsaya hayır gelmez, insanları yatırımdan soğuttu; piyasadan kaçmalarına yol açtı haysiyetsiz...İnşallah defolup gitmiştir...

8. Gedza mizin yolu açık artik acikcasi ben 30 lara kadar aliciyim burda kaldikca benim isime gelir

Sayfa 49/58 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •