Sayfa 16/55 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 121 - 128 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bu şirket şaşırtmadı... yönetim kurulu üyeleri hep yuksek rakamlarla maaş alıyor hem yönetim gideri çok har vurup harman savunmuşlar......bir de büyük ihtimalle çoğu hırsız olabilir....genel müdürü tam fırıldak..... Başına eşek koysan bu şirket daha iyi bilanço açıklar ..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    katılıyorum...pkart satmakla çok iyi yaptın..soyulduk resmen..

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    katılıyorum...pkart satmakla çok iyi yaptın..soyulduk resmen..
    Evet pkart daha da rezillik..32 den 21 e döndü...o kadar büyük anlaşmalar yaptıktan sonra.....p kart ve gedza ikisi de son 2 yilin en kötü hisseleri

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. Sayın Elliott .. şimdi ne diyeceksiniz merak ediyorum...iyi olacak ve olumlu notlarinizdan bugün e bist 1400 den 5.500 e geldi...gedza trrrtt.....
    Size yöneticilerin ard niyetli olduğunu soyledim....haa bir de soralım acaba bu yoneticilerden bizim thejackkalav ile hic beraber yemek yeme olayı olmus mu ? Sadece soru benimki..

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Hisse 10 a katlamis 2 belki 3 yil bezdirmis olacak bunun yaşanmadığı kac hisse sayabilirsiniz iki elin parmaklarini gecmez. Sattigini söyleyerek birşey olmaz uzun sure diyen adama laf atacaginiza sattigini soylemeden yatirimlarin erkenden biteceğini söyleyen 200-300 ml karlardan bahseden adamlara biraz laf söyleyin. Ha onlarda sorsak etkilediklerini kabul etmez yel degirmenleriyle savaşarak tahtaci patrona vb. suc atarlar. Burasi borsa iceriden bilgi olmadan kimsenin bir bok bildiği yok herkes forumda sallıyor. Eski borsacilardan guvenilir adamlardan kimse kalmadı buralarda.

Neyse sirket ozelinde 2023 te bitiriyorum yatırımları ilave makinelerle birlikte demis daha ne desin. İlk ceyrek yine begenilmeyen bilanco secim derken dibi gorurse toplayin gitsin işte soylenecek baska birsey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Hisse 10 a katlamis 2 belki 3 yil bezdirmis olacak bunun yaşanmadığı kac hisse sayabilirsiniz iki elin parmaklarini gecmez. Sattigini söyleyerek birşey olmaz uzun sure diyen adama laf atacaginiza sattigini soylemeden yatirimlarin erkenden biteceğini söyleyen 200-300 ml karlardan bahseden adamlara biraz laf söyleyin. Ha onlarda sorsak etkilediklerini kabul etmez yel degirmenleriyle savaşarak tahtaci patrona vb. suc atarlar. Burasi borsa iceriden bilgi olmadan kimsenin bir bok bildiği yok herkes forumda sallıyor. Eski borsacilardan guvenilir adamlardan kimse kalmadı buralarda.

Neyse sirket ozelinde 2023 te bitiriyorum yatırımları ilave makinelerle birlikte demis daha ne desin. İlk ceyrek yine begenilmeyen bilanco secim derken dibi gorurse toplayin gitsin işte soylenecek baska birsey yok.
    Senden birkaç kişi var tabi...yau millet 1 yilda gözünü kapatıp ne alsa zaten çarpı 3 yaptı..makineler kurulacak ta falan filn.. burası Avrupa mi......2 gun sonra ne olacagini ne yaşayacağını bilemediğimiz bir ulke .. yönetenler desen yedikleri her halt ya kandirilma ya kader... boşver...bu firman yoneticilerinin fırıldak olduğunu ben şahsen biliyorum...siz katilirsiniz katılmaz siniz..size kalmış

6. 23 milyon sermayeli bir şirkette, son 1 yılda yaşanan 60 milyon Tl lik maddi duran varlık artışını dikkate almak gerekir diye düşünüyorum...Yatırım teşvikleri nedeniyle önümüzdeki dönem bilanço kaleminde "ertenmiş gelir" kısmında güzel rakamlar göreceğiz...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Anlaşamiyoruz ama normal. Zaten 2021 de satilmaliydi bu sene toplama zamanı. 2021 de 15-20 tllarda cok fazla alan oldu 80 tl olsa insanlar enflasyona karşı korumuş olacak. Ayni seyleri eminim 2025 te gorecegiz. Atiyorum 150-200 tldan alanlar allayanlar pullayanlar olacak sonrasi yine 2-3 sene yataya baglayacak patrona tahtaya kufredenler dolacak. Patrona tahtaya kufretmeden faaliyet raporlarina şirket yatirimlarina ve fiyatlamanin ucuz mu pahali mi olduguna odaklanmak lazim demek istediğim bu.
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Senden birkaç kişi var tabi...yau millet 1 yilda gözünü kapatıp ne alsa zaten çarpı 3 yaptı..makineler kurulacak ta falan filn.. burası Avrupa mi......2 gun sonra ne olacagini ne yaşayacağını bilemediğimiz bir ulke .. yönetenler desen yedikleri her halt ya kandirilma ya kader... boşver...bu firman yoneticilerinin fırıldak olduğunu ben şahsen biliyorum...siz katilirsiniz katılmaz siniz..size kalmış

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

23 milyon sermayeli bir şirkette, son 1 yılda yaşanan 60 milyon Tl lik maddi duran varlık artışını dikkate almak gerekir diye düşünüyorum...Yatırım teşvikleri nedeniyle önümüzdeki dönem bilanço kaleminde "ertenmiş gelir" kısmında güzel rakamlar göreceğiz...YTD
    dostum böyle faydalı notları yazma buraya canı yanan saldırıya geçiyor.
    gedza yatırımcısının geneli net kar rakamına bakar.
    boşver satan satsın biz detaylarda gizlenenleri bilelim yeter.
    endeks yılbaşındaki yerine geldiği halde biz zirvemizden 44.73 aşağıdayız.
    bilanço biliniyorduki düştüğü yerden kalkamadı.beklenti gerçekleşmiş oldu.
    biraz sallasınlar sonra yeni beklenti hareketleri başlar.

bu adamlar malı devamlı topladığına göre salak heralde.

city+fonlar;
    1 kasım : 900 000 lot
    4 ocak : 2 000 000 lot
    11 ocak:2 220 000 lot
    25 ocak:2 210 000 lot
    31 ocak:2 250 000 lot
    15 şubat:2.260.000 lot
    24 şubat:2.280.000 lot
    02 mart :2.335.000 lot

Sayfa 16/55 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri