Sayfa 322/829 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum sokeye gelen talebı gorunce ben herşeyın mumkun oldugunu duşunuyorum..endekstekı düşüşle beraber bırçok hıssede gecen hafta fırsat alımları oluştu ;ama malesef yatırımcı buna rağmen soke arzına fazlasıyla ılgı gosterdı..ınşallah olumsuz etkılemez dıyelım..zıra arz çok buyuk..
    Söke'de teminat gösterilebiliyorladdi BIST 30 onun etkisi vardı bence. Yani sokeye nakitle giren yine girer sokeden gelenle esktra satmaz bence. Gesan cuma endeks showuna tenezzül etmeyip, üzerine kap gönderip neden bu kadar seri düşüyor. Anlayabilen var mı ? Bence kimse bu kadarını beklemiyordu. Forumdaki herkesin hisse dönüşü ile gelmesini bekliyordum ama ...

2. Astor etkisi çarşamba akşama kadar sürer. O gun satan cuma başvuru yapar. O aksama kadar milletin malını pul edip bedavadan sattirmaya çalışacaklar

3. Yapı Kredi robotlarina kaptirdilar tahtayı sonuç bu. Kap haberleri ile ele vermexe

4. eupwr halka arz ret falan mi olcak

5.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    eupwr halka arz ret falan mi olcak
    ret olmaz artık sadece sürenin önu acık...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Eurpwr için çıkmadı ki hisse. Bu kaplar boşa mı yani

7. Gün sonu tavan olabiriz ytd

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Gün sonu tavan olabiriz ytd
    E hadi inşallah 🤣 totem mi yapiyorsun ters manyelmi bilemedim. Yoksa vahiy mi geldi hocam. Öyleyse müridin olalım 😁

Sayfa 322/829 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •