Sayfa 659/829 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Merak ettiğim konu erpwr 4 tavan yaoti diyelim Gesan da en az 1 tane yapabilir mi bu donemde
    onun gazını iyi degerlendirir diye ümit ediyorum fakat erpwr işleme ne zaman başlayacak o önemli artık birbirlerini takip ederler çifte kavrulmuş çekirdek gibi çıtır çıtır.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    onun gazını iyi degerlendirir diye ümit ediyorum fakat erpwr işleme ne zaman başlayacak o önemli artık birbirlerini takip ederler çifte kavrulmuş çekirdek gibi çıtır çıtır.
    20 Nisan'da işlem görecek.

3. Yine kıpırdamadan oturan biz iyi kazandık, güzel kapanış olmuş.

4. Meksa olarak görünen doçe veya citi olabilir bir ihtimal. Artık takasta görürüz.

Son 10 dakika sıradışı bir alım yaptı meksa....Durduk yere yapmaz bunu...Ben kişisel olarak büyük bir iş bağlantısı haberi bekliyorum yarın ...

6. Fon alışı olabilir diğer tahtaları da son dakika aldılar buralardan maliyet yapmaları süper demekki 2 yıl önce patronlar bedavaya arz etmişler eupower 9 milyar TL den satışa çıktı ise *5 yapsa eder 45 milyar TL'ye gesan o zaman pahalli olmaz spek gibi düşününce ytd. Al sat yapmadığım hesap iyi artıda al sat hesabı kafa kafaya nasip ytd

7.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Fon alışı olabilir diğer tahtaları da son dakika aldılar buralardan maliyet yapmaları süper demekki 2 yıl önce patronlar bedavaya arz etmişler eupower 9 milyar TL den satışa çıktı ise *5 yapsa eder 45 milyar TL'ye gesan o zaman pahalli olmaz spek gibi düşününce ytd. Al sat yapmadığım hesap iyi artıda al sat hesabı kafa kafaya nasip ytd
    gesan pahalı değil, o kadar düşmelerine rağmen smrtg ve kontr gesan'a göre 2 kat ile fiyatlamış durumda şu anda, sizce onlardan düşük potansiyelde miyiz?

yeotk, astor ile ise benzer fiyatlanıyoruz. bu beşli arasında kesinlikle gesanda durmayı tercih ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    gesan pahalı değil, o kadar düşmelerine rağmen smrtg ve kontr gesan'a göre 2 kat ile fiyatlamış durumda şu anda, sizce onlardan düşük potansiyelde miyiz?

yeotk, astor ile ise benzer fiyatlanıyoruz. bu beşli arasında kesinlikle gesanda durmayı tercih ederim.
    Umarım yanlış anlamışımdır bu cümleyi

Kontr PD 1.5 MİLYAR USD
    SMRTG PD 1,2 MİLYAR USD
    GESAN PD 2 MİLYAR USD

Neye göre smrtg ve kontr ; gesan a göre 2 kat fiyatlanmış durumda acaba merakla cevabı bekliyorum.. pd ler ortada
    Eğer bu hesabı hisse senetleri fiyatı üzerinden yaptıysanız sizi çok üzerler bu piyasada

Sayfa 659/829 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •