Sayfa 60/829 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 6630 madde; 473 - 480 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. AL bu kirazdan kalmaz birazdan bu kiraz çok hustat harcadı bosuna cene yorma at heybeye 3-5 lot ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Valla kimse kusura bakmasın ama 6 aydır bu konuyu takip ediyorum aynı zamanda gesanlayım.. ancakk Ömür isimli arkadaş buranın tadını tuzunu kaçırmış ne yazık ki görmezden geliyorum kendimce ne de olsa hancıyız

Ömür kardeşim tam ne istiyorsun anlayamadım cidden..sürekli uzun yazılarla polemik...sorgulayalim fln diyorsun .Sorgulayalim kardeşim de biz o noktayı çoktan aştık .ne o kadar zamanımız var ne de mecalimiz...Hisseyi aldık inanarak ve araştırarak..Bekliyoruz. .Sürekli sorduğun şeyleri rahatlıkla farklı platformlarda bulabilecegine inanıyorum..Sorgulamayı kendi adına yapıp katkı sunabilirsin istersen .Başkalarından bilgi bekleyeceğim diye uzun yazılara gerek var mı gözünü seveyim Takintiya gerek yok.. Senin yazıları okurken yoruluyorum..Arka arkaya sık yazıyorsun bir de .Yaşlı adamız biz ..Muhtemelen genç bir arkadaşimizsın...Hızına yetişemiyorum .Kal sağlıcakla....

4. biraz acemiyim burada

5.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    İlk 3 çeyrekte olanlar bitenler zaten muhasebelleştirilmiştir. Europower'ın Arzi olduğu günden sonraki işleri bizi %55 ilgilendirir. Öncekiler yüzde 70. Ancak backlogunda teslim edip parasını almadığı işler mevcut ondaki paylarımız azalacak.
    Şimdi şöyle düşünelim varsayalim 15 aralik arz oldu. O an itibariyle pay devri olur. Artık yüzde 55 ortaksin demektir. Yil sonu konsolide bilanço hazırlanırken eupwr da artik bilançosunu aciklamak zorunda ve mutlaka gesandan önce aciklayacak yilsonunda 100 lira kâr açıklarsa gesan o tutarın 55 ini bilancosuna yazabilir. 9 aylikta 70 pay yazdı diye yilsonunda üstüne ekleyemez. Pay devri olurken kar zarar ne varsa hersey devredilmiş sayilir. Bu nedenle arzin yeni yılda olmasi gesan ve bizlerin hayrina bir durum olacaktir diye düşünüyorum. Bu arada arzdan giren para eupwr in borcunu azaltacak o yüzden daha yüksek kar açıklayacak da denebilir. Hangisi daha efektif olur onun için ayri bir çalışma gerekir

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    AL bu kirazdan kalmaz birazdan bu kiraz çok hustat harcadı bosuna cene yorma at heybeye 3-5 lot ...
    Haklısınız metehan hocam asıl hüstatlık sabır ve tahammülde…

7.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Valla kimse kusura bakmasın ama 6 aydır bu konuyu takip ediyorum aynı zamanda gesanlayım.. ancakk Ömür isimli arkadaş buranın tadını tuzunu kaçırmış ne yazık ki görmezden geliyorum kendimce ne de olsa hancıyız
    Engelle abi. Bütün tadı tuzu kaçirmişsam büyük bir kabahatım vardır,şikayet edebilirsin. Hem beni engelleyince kendini belki daha bir "hancı" hissedersin👍

8.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Ömür kardeşim tam ne istiyorsun anlayamadım cidden..sürekli uzun yazılarla polemik...sorgulayalim fln diyorsun .Sorgulayalim kardeşim de biz o noktayı çoktan aştık .ne o kadar zamanımız var ne de mecalimiz...Hisseyi aldık inanarak ve araştırarak..Bekliyoruz. .Sürekli sorduğun şeyleri rahatlıkla farklı platformlarda bulabilecegine inanıyorum..Sorgulamayı kendi adına yapıp katkı sunabilirsin istersen .Başkalarından bilgi bekleyeceğim diye uzun yazılara gerek var mı gözünü seveyim Takintiya gerek yok.. Senin yazıları okurken yoruluyorum..Arka arkaya sık yazıyorsun bir de .Yaşlı adamız biz ..Muhtemelen genç bir arkadaşimizsın...Hızına yetişemiyorum .Kal sağlıcakla....
    Tamam,laf yetiştirme işinin ölçüsünü kaçırdım. Kusura bakmayın. İşi biraz "muhabbete" çeviricem derken sürekli vıt vıt yapar hale geldim galiba. O halde susuyorum👍

Sayfa 60/829 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •