Sayfa 807/829 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817 ... SonSon
Arama sonucu : 6629 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Şu an bilanço fiyatlamaları olmuyor ne yazık ki..Oto, havacılık,banka, enerji vs tüm sektörlerde çok iyi bilanço getiren şirketleri satıyorlar..
    Ama yakında olumlu fiyatlamalar başlar..

2. 23/10/2023 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde şirketimizin, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ''CS23000199 HAVALI HÜCRE&KÖŞK ÇERÇEVE ALT ALIMI İŞİ'' konulu
    ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti.

TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından şirketimize işin uhdemizde kaldığına dair komisyon karar yazısı ve sözleşme daveti iletilmiştir. Sözleşme, 16/11/2023 tarihinde imzalanacaktır.

İşin bedeli KDV hariç 2.275.000, -USD'dir. (İkimilyonikiyüzyetmişbeşbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile 65.042.250, -TL'dir.)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    23/10/2023 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde şirketimizin, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ''CS23000199 HAVALI HÜCRE&KÖŞK ÇERÇEVE ALT ALIMI İŞİ'' konulu
    ihaleye katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti.

TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından şirketimize işin uhdemizde kaldığına dair komisyon karar yazısı ve sözleşme daveti iletilmiştir. Sözleşme, 16/11/2023 tarihinde imzalanacaktır.

İşin bedeli KDV hariç 2.275.000, -USD'dir. (İkimilyonikiyüzyetmişbeşbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile 65.042.250, -TL'dir.)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,
    ihale al sonra devre kes tam gesan lık hareket...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

şirket bir yıldır üç dolardan başlıyor dört dolardan satılıyor.

80 115 aralığında gitmiş gelmiş. gitmiş gelmiş.

evet dinleniyor ben de öyle düşünüyorum da bu kadar da artık...

hisseye "durmuş" demek lazım

5. 6 dolara ulaştığı zamanlarda oldu. O yuzden 'Durmuş' tan ziyade be hiç demek daha cuk oturuyor. Namı-diğer peruksuz.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ürkiye’ye solar modül ihracatlarında anormal artışlar var

â– #Vietnam’ınki geçen sene 8’e katlandı

â– #Malezya’nınkinde artış 12 kata yakın

â– Çin’e karşı uygulanan koruma önlemleri sonrasında gerçekleşti

â– Türkiye’nin modül ithalatında iki ülke toplam payı %81’i aştı

��Resmi gazetede yayımlanan tebliğle soruşturma açıldı

7. Türkiye, yerli güneş paneli için harekete geçti.

Resmi Gazetede yayınlanan karar ile Çin, Vietnam, Ürdün, Malezya, Tayland, Hırvatistan gibi ülkelerden güneş paneli ithalatına vergi getiriliyor.

Yapılan incelemeler sonucunda, İthalatta Haksız Rekabeti Değerlendirme Kurulunca Vietnam, Malezya, Tayland, Hırvatistan ve Ürdün menşeli/çıkışlı 8541.43.00.00.00 gümrük tarife istatistik pozisyonu altında yer alan “Bir modül halinde birleştirilmiş veya panolarda düzenlenmiş fotovoltaik hücreler†ithalatına ilişkin olarak Yönetmeliğin 38 inci maddesi çerçevesinde önlemlerin etkisiz kılınmasına karşı soruşturma açılmasına karar verilmiştir.

8. Güneş paneli üretimi devletin en fazla teşvik verdiği sektörlerden biri oldu. Bakalım ne kadar faydası olacak

Sayfa 807/829 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •