Sayfa 137/829 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Salağa bak ya salak salak hareket yapıyor.
    hiç acelesi yok kafasına göre oynuyor zaten piyasa çok iyi değil. galiba yeni gelenlere biraz daha yukardan dağıtıyor akşama güzel bir eksi yakar

2. Diyelim ki sen tahtacısın ve mal kilitleyeceksin, direncin üzerinde mi daha iyi kilitlersin altında mı. Tabii ki üzerinde direnci kırdı diye gelenlere malı kilitleyebilirsin.

Peki mal toplayacaksın nasıl toplarsın, direncin altında bu artık dilence geldi diye satanların malını toplarsın.

Olay bu kadar basit şu an direncinin altında artık gitmeyecek düşecek diye satanların malı toplanıyor diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Almanya yatırımı sonrası gelecekte hücre yatırımın gelmesi çok daha olası bir noktaya geldi zira kapasitemiz neredeyse yıl sonuna 3 GW rakamlarına çıkacak. Böyle bir rakamı smrtg bile üretmeden hücre işine girdi.
    dostum hücre yatırımının şirkete ne getıreceği önemlı bence,,yapmış oldugu yatırımı kaç yılda sıfırlayacak ,,şirkete katma değer durumu ne olacak,,herkes smtrg de hucreden bahsedıyor ama şirkketın karlılığını bu yatırımın ne derecede etkıleyeceğınden kımse bahsetmıyor..ben bır ürünü dışardan uyguna buluyorsam ve yapacağım yatırım bu sektorde 5 yıl üzerinde bana gerı dönüş sağlıyacaksa ben bu işe gırmem şahsen,,bu yatırımı yapan veya yapacak şirket elbettekı bu konuları değerlendırıyordur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. infoda durum nedir bu gün dostlar ?? satıyorlar mı yoksa alıyorlar mı ?? umuyorum ki artık bu baskı biter..300 direncimizi geçebilirsek önümüz açılır ...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum hücre yatırımının şirkete ne getıreceği önemlı bence,,yapmış oldugu yatırımı kaç yılda sıfırlayacak ,,şirkete katma değer durumu ne olacak,,herkes smtrg de hucreden bahsedıyor ama şirkketın karlılığını bu yatırımın ne derecede etkıleyeceğınden kımse bahsetmıyor..ben bır ürünü dışardan uyguna buluyorsam ve yapacağım yatırım bu sektorde 5 yıl üzerinde bana gerı dönüş sağlıyacaksa ben bu işe gırmem şahsen,,bu yatırımı yapan veya yapacak şirket elbettekı bu konuları değerlendırıyordur..
    burada mevzu verimlilik değil hocam. avrupa ve abd, çin menşeili hücrelere sahip panel istemiyor. hücre hikayesi biraz buradan kaynaklanıyor.

Gününüz bereketli geçsin Sevgili Ortaklar.

37 dk. da işlem hacmi 244 ml.

Syg.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    infoda durum nedir bu gün dostlar ?? satıyorlar mı yoksa alıyorlar mı ?? umuyorum ki artık bu baskı biter..300 direncimizi geçebilirsek önümüz açılır ...
    Üstadım İnfo satış kısmında malesef devam ediyor.
    & 6,6 ile 5. sırada satışta.

Halk, YFAS, Global, Trive ve İnfo diye gidiyor sıralama.

Syg.

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    burada mevzu verimlilik değil hocam. avrupa ve abd, çin menşeili hücrelere sahip panel istemiyor. hücre hikayesi biraz buradan kaynaklanıyor.
    doğrudur ,,ama bunun malıyet kısmı da önemlı tabi...şirket için yatırımın rantbl olması gerekır..

güçlü duruyoruz,,bugun 300 ü geçeriz gıbi...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 137/829 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •