Sayfa 665/830 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 6637 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. europower sahifesini okuyamıyorum bu yaşıma kadar böylesine iğrenç küfürler ne gördüm ne duydum moderatörler nerede

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    buralardan artık dönmesi lazım yeter bu kadar eksi önümüz bayram gesan bayramları sever
    Mehmet, EURPW ile birlikte hareket edecek gibi bir his var içimde.

3.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    europower sahifesini okuyamıyorum bu yaşıma kadar böylesine iğrenç küfürler ne gördüm ne duydum moderatörler nerede
    Hocam çirkin şeyler ama şöylede bişey var, bazıları sanki karşısındakini hiç küfür bilmiyomuş her hakareti beyefendi şekilde karşılayacak zannediyo, küfür sevimsiz şey ama bazıları doğuştan kendisine küfür edilmesini istiyo adamın yaratılışı herkes bana küfretsin şeklinde

4.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    europower sahifesini okuyamıyorum bu yaşıma kadar böylesine iğrenç küfürler ne gördüm ne duydum moderatörler nerede
    Malesef gençliğin durumu bu. Çok vahim bir gidişat

5. Perşembe gününün takası gelmiş, city 800 bin lot almış. Direnç üzerinden bu kadar yüklü mal alan bir kurum var. Bugün şekerin malını da genelde City karşıladı. Yani burada ciddi maliyetlenmeler oluyor. O yüzden burada da bir arkadaşın söylediği gibi plana sadık kalmanin faydası var

6. Kadir geceniz mübarek olsun dostlar. Bu gece tüm İsma âlemi, aileleriniz, sevdikleriniz için hayırlar ve bereketlere vesile olsun.

7. Bakalım devamı ne olacak kabak gibi belli oluyor
    Deuts - 7.176
    Cıty +7.176

8. Gap gap diye diye illaki oraya indirtecekler. Ne gapmış arkadaş. Sanki orada boşluk olunca grafik ayakta duramıyor mu? Bu borsa sırf algı ve manipülasyondan ibaret vesselam

Sayfa 665/830 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •