Sayfa 228/829 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Hikaye bitmedi artarak devam ediyor ama kazığa çektiler biraz GES hisselerini. Ümüğünü sıkmaya devam ediyorlar. Bakalım balinalar ne zaman alıma geçecekler.. Sabırla beklemeye devam
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Hikaye bitmedi artarak devam ediyor ama kazığa çektiler biraz GES hisselerini. Ümüğünü sıkmaya devam ediyorlar. Bakalım balinalar ne zaman alıma geçecekler.. Sabırla beklemeye devam
    Yani gesan fark yapsın isterdim hepsi aynı anda çıkacaksa anlamı kalmıyor gesanin. Fark yapalım hocam

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yani gesan fark yapsın isterdim hepsi aynı anda çıkacaksa anlamı kalmıyor gesanin. Fark yapalım hocam
    Atak döneminde gesan fark yapabilir ama şu an hepsini yarış çizgisine çekmişler bekletiyorlar.
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

4. Bu sene artık böyle geçecek. Ne olacaksa 2023 de olacak özellikle gesanda ve diğer mahtumlarda...

5. Post

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    evet hissemiz iyice motor soguttu belkide böyle olması bir süre daha iyi ...
    metehan hocam gesanımız yeterince bezdirdi 50-60 bandında ortalama 60-70 gün yataya bağladı bu düzeltme ise biraz hareketleri sert olsa dahi 40 gündür sürüyor,sizce gesana ve enerjiye olan baskı ne zaman biter?

6.  Alıntı Originally Posted by Babuş Yazıyı Oku
    metehan hocam gesanımız yeterince bezdirdi 50-60 bandında ortalama 60-70 gün yataya bağladı bu düzeltme ise biraz hareketleri sert olsa dahi 40 gündür sürüyor,sizce gesana ve enerjiye olan baskı ne zaman biter?
    Çok baskı filan olduğunu düşünmüyorum zira yüksek oranda artışın ve firma sahipleri tarafından satılan 2,5 milyon lotun sindirim sürecindeyiz. Bir kısım hisse sahipleri bu şekilde realize olması hissenin geleceği için iyidir, yük hafifletir. Ayrıca zirvesinden sadece %15 uzaklıkta bir düzeltme süreci geçiriyoruz bence gayet olumlu. Benzerimiz kontr son 6 ayda 5.6x yaptı biz ise 6.8x buna rağmen biz zirvemizden %15 düzeltme yerken kontr zirvesinden %45 uzakta düzeltme sürecinde şu anda. Bu hisse daha ne yapsın?

7.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Çok baskı filan olduğunu düşünmüyorum zira yüksek oranda artışın ve firma sahipleri tarafından satılan 2,5 milyon lotun sindirim sürecindeyiz. Bir kısım hisse sahipleri bu şekilde realize olması hissenin geleceği için iyidir, yük hafifletir. Ayrıca zirvesinden sadece %15 uzaklıkta bir düzeltme süreci geçiriyoruz bence gayet olumlu. Benzerimiz kontr son 6 ayda 5.6x yaptı biz ise 6.8x buna rağmen biz zirvemizden %15 düzeltme yerken kontr zirvesinden %45 uzakta düzeltme sürecinde şu anda. Bu hisse daha ne yapsın?
    emre hocam görüşünüzü belirttiğiniz için teşekkür ederiz,şuan altı en dolu gesan olduğu için burdayız en az etkilenen yine inşallah gesan olacaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by Babuş Yazıyı Oku
    SPK'nın onaylarının (hem halka arz hem de bedelsiz) önemli olacağını düşünüyorum.
    Bakalım onaylar ne zaman çıkacak.
    Onaylar çıkınca tahtacının tutabileceğini zannetmiyorum.

Sayfa 228/829 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •