Sayfa 768/829 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Hakikaten yatırımcılıkla falan uzaktan yakından alakası yok bizim küçük yatırımcının. İyice kumarhaneye çeviriyorlar. 3 5 tane afedersiniz soytarı kuşlu sitede millete pazarlamaya çalışıyor, hepsi sorgusuz sualsiz atlıyor hisseye. %90'nın şirketin mevcut durumuyla ilgili, geleceği ile ilgili, yatırımları ile ilgili zerre bilgisi yoktur eminim.

Eski fiyattan 34-37 TL'den beridir tutuyorum hisselerimi, çünkü potansiyeli az çok tahmin edebildik o zamandan. Ama böyle hareketler olunca insanın gerçekten canı sıkılabiliyor.

Yani tavan tavan giderkende rahatsız oluyorum. Vaziyet belli işte sürüyle atlıyorlar hisseye, şimdi de satacaz diye vermeye çalışıyorlar tabana. Akıldan yoksun o kadar çok insan var ki memlekette, kusura bakmayın gerçekten.

Yanlış anlaşılma da olmasın asla, kimseye neden satıyorsunuz diye yazmıyorum. Kuşlu sitedeki şu manipülasyon olaylarından artık gerçekten rahatsız olmaya başladım. Memleketin borsasını kumarhaneye çevirdiler iyice. Birgün önceden bir de biz uyardık diye paylaşım yapıyorlar sonra. Arkadaş 50bin 100bin takipçisi var, zaten söylediği için adamlar avel satmaya başlıyor, ondan sonra taban. Sonra da biz uyarmıştık. Adamın yok ki bir öngörüsü, bir gelecek projeksiyonu, nedir ne değildir yok yani...

Ponzi, resmen ponzi. Başka bişey değil.

Kusura bakmayın içimi döktüm biraz.

Selamlar, saygılar,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by PLANNER Yazıyı Oku
    Hakikaten yatırımcılıkla falan uzaktan yakından alakası yok bizim küçük yatırımcının. İyice kumarhaneye çeviriyorlar. 3 5 tane afedersiniz soytarı kuşlu sitede millete pazarlamaya çalışıyor, hepsi sorgusuz sualsiz atlıyor hisseye. %90'nın şirketin mevcut durumuyla ilgili, geleceği ile ilgili, yatırımları ile ilgili zerre bilgisi yoktur eminim.

Eski fiyattan 34-37 TL'den beridir tutuyorum hisselerimi, çünkü potansiyeli az çok tahmin edebildik o zamandan. Ama böyle hareketler olunca insanın gerçekten canı sıkılabiliyor.

Yani tavan tavan giderkende rahatsız oluyorum. Vaziyet belli işte sürüyle atlıyorlar hisseye, şimdi de satacaz diye vermeye çalışıyorlar tabana. Akıldan yoksun o kadar çok insan var ki memlekette, kusura bakmayın gerçekten.

Yanlış anlaşılma da olmasın asla, kimseye neden satıyorsunuz diye yazmıyorum. Kuşlu sitedeki şu manipülasyon olaylarından artık gerçekten rahatsız olmaya başladım. Memleketin borsasını kumarhaneye çevirdiler iyice. Birgün önceden bir de biz uyardık diye paylaşım yapıyorlar sonra. Arkadaş 50bin 100bin takipçisi var, zaten söylediği için adamlar avel satmaya başlıyor, ondan sonra taban. Sonra da biz uyarmıştık. Adamın yok ki bir öngörüsü, bir gelecek projeksiyonu, nedir ne değildir yok yani...

Ponzi, resmen ponzi. Başka bişey değil.

Kusura bakmayın içimi döktüm biraz.

Selamlar, saygılar,
    dostum elinizde kac adet var ?

soyle bisey var ama 35 lerdeyken hissenin ederi 3 dolardi , hala daha 3 dolar yani aslinda bisey kazanmadiniz

boyle hesap yaptiniz mi ? tabi bu matamatikten bihaner bir suru var ,,, 2-3 tavan yaptimi takilir pesine,,,

dustumu ,, baslar aglamaya
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostum elinizde kac adet var ?

soyle bisey var ama 35 lerdeyken hissenin ederi 3 dolardi , hala daha 3 dolar yani aslinda bisey kazanmadiniz

boyle hesap yaptiniz mi ? tabi bu matamatikten bihaner bir suru var ,,, 2-3 tavan yaptimi takilir pesine,,,

dustumu ,, baslar aglamaya
    Yok hocam bedelsizi de hesabın içine katmanız gerekli. Ben taşıdığım süre boyunca ilavelerim ile birlikte yaklaşık %500 getirinin üstündeyim. maliyetin 13TL küsür.

Muhtemelen siz 34TL/3usd =11 TL/usd alım yeri için hesap yaptınız tahmin ediyorum. aynı hesapla şuan doların 66 TL civarında olması gerekiyor, dolar bazında kazanamam için.

Hatırı sayılır bir miktar lot sahibiyim, paylaşmak çok uygun düşmez hocam. Keko bizim hisseden ayrıldı ama aşağı yukarı aynı dönemde girmiştik hisseye. Ben düşmeyenlerdenim, hala devam bakalım hayırlısı

Saygılar,

https://resimlink.com/HylEOJg

Grafiği tam atamadım buraya.Yukarıdaki linkte dolar bazındaki takip ettiğim grafiği paylaşıyorum. 0,50 - 1.00 Usd aralığındaki yuvarlak içerisine aldığım alan benim alım noktam Richardbozkurt hocam.

Alıntı Originally Posted by PLANNER Yazıyı Oku

Grafiği tam atamadım buraya.Yukarıdaki linkte dolar bazındaki takip ettiğim grafiği paylaşıyorum. 0,50 - 1.00 Usd aralığındaki yuvarlak içerisine aldığım alan benim alım noktam Richardbozkurt hocam.
    Üstad, teknik analiz konusunda daha sık yazarsanız seviniriz. Temel analizi biz yeterince yapmaya çalışıyoruz. Ben de eski ortaklardanım. Zaten şurada 5-6 kişi kaldık. Dünkü taban ve bugünkü çalkalama sonrası da bayağı dökülen olmuştur tahminen.

6.  Alıntı Originally Posted by PLANNER Yazıyı Oku

Siz maliyetiniz kadar sattınız mı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    en azindan sizin adiniza sevindim, hak edilmis bir kazanc

firmayi gec tnaidim, ben taniyana kadar spek olmustu bile
    ama devam, bizde artik 3-5 sene sonra boyle oluruz
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Üstad, teknik analiz konusunda daha sık yazarsanız seviniriz. Temel analizi biz yeterince yapmaya çalışıyoruz. Ben de eski ortaklardanım. Zaten şurada 5-6 kişi kaldık. Dünkü taban ve bugünkü çalkalama sonrası da bayağı dökülen olmuştur tahminen.
    İş yoğunluğundan dolayı pek giremiyorum ama aralıklı okuyorum burayı hocam. 4.6x usd civarına gelirsek anca zirvemizi görebilecez. Genelde TL grafik takip ediyorlar ama bizim şirket döviz üzerinden ihale alıyor, mal satıyor. Dolayısıyla Usd tarafından takip etmek bana daha mantıklı geliyor.

Dediğiniz gibi eskilerden çok kişi kalmadı, 3-5 kişi kaldık. İnşallah hepimizi mutlu eder yakın zamanda. Her ne kadar kuşlu sitede çok yükseldi, çok şişti deselerde ben GESAN özelinde daha gidecek yol olduğunu, önümüzdeki dönemlerde bilançolar açıklandıkça daha sağlamlaşacağını düşünmekteyim. Ki geçenlerde enerji bakanı yeni dönem için yenilenebilir enerji yatırımlarının ne kadar kritik ve hedeflenen kapasitenin ne boyutlarda olduğunu açıklamıştı. Daha bir de Ukrayna var. Hakkımızda hayırlısı...

Sayfa 768/829 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •