Sayfa 13/372 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2973 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Kopyanın ve diğer silahsorlerin endex ile pek işlerinin olduğunu düşünmüyorum. Şuanicin hızlı yükselişe oranla çok salmamalari yakında düşecek bir haberin işareti olabilir
    Katılıyorum, beklenen haberler gelip de ralliye başlarsa gözünün hiç bir şeyi göreceğini zannetmiyorum ama gitmeye niyeti olmayınca da endeks bahanesiyle düşüyor. Ben de gitmeyecekse en azından düşmesin, endeks kadar gitsin diye bakıyorum. Umarım haberler de yakındır da bu genel boğa ortamında biz de faydalanırız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,231
     Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Katılıyorum, beklenen haberler gelip de ralliye başlarsa gözünün hiç bir şeyi göreceğini zannetmiyorum ama gitmeye niyeti olmayınca da endeks bahanesiyle düşüyor. Ben de gitmeyecekse en azından düşmesin, endeks kadar gitsin diye bakıyorum. Umarım haberler de yakındır da bu genel boğa ortamında biz de faydalanırız.
    endeks düşüyor mu?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    endeks düşüyor mu?
    Bizimki gidiyor, kim takar endeksi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,231
    utkucandan alıntıdır siz konyanın egeenn bfrenin patronu olsanız hangisini tercih edersiniz?

Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Bugün sürprizi frenden bekliyorduk egekiz yaptı. Bizimki egekiz ile daha uyumlu hareket ediyir

6. Tavana kitlrmedigi sürece her şeyi yapabilir. Bir an önce kitlesede rahat nefes alsak

7.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Tavana kitlrmedigi sürece her şeyi yapabilir. Bir an önce kitlesede rahat nefes alsak
    Fren de tavan olacak bu kıvırtıp duruyor tam sinir

8.  Alıntı Originally Posted by Ezeleser Yazıyı Oku
    Fren de tavan olacak bu kıvırtıp duruyor tam sinir
    Bunun canı çıkar huyu çıkmaz.hipneligi bakidir

Sayfa 13/372 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz