Sayfa 92/372 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2969 madde; 729 - 736 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Ne oldu şimdi ?
    Ne olacak beş gündür hisseyi yukarı sürenler şimdide aşağı sürüyorlar bu ağaların işi kâr satışımı yapıyorlar bilmiyorum ne düşündüklerini bilemeyiz

2. Ben bir konu merak ettim genel olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin bir çoğu beş gündür tavan bir çoğu aynı şirketler bu gün taban muhtemelen kâr realizasyonu yapıyorlar yukarı çıkışı ky yapamayacağına göre düşüşte ky mı alacak hiç sanmam bu düşüş nereye kadar gider bilmiyorum çıkışa başladığı yere gelirmi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,220
    Ölmüş ile batmışın hissesi ne oldu?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Ben bir konu merak ettim genel olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin bir çoğu beş gündür tavan bir çoğu aynı şirketler bu gün taban muhtemelen kâr realizasyonu yapıyorlar yukarı çıkışı ky yapamayacağına göre düşüşte ky mı alacak hiç sanmam bu düşüş nereye kadar gider bilmiyorum çıkışa başladığı yere gelirmi?
    Çok boktan bir hissesin konya. Dedimki konya inşaat+bedelsiz+şirket taşınma vs bir sürü hikayesi var. Diğer inşaat şirketleri geri gelse konya gelmez, bfreni belki biz ikiye katlariz dedim, dediğime pişman oldum. Tabandaki emirler iptal olmazsa korkarım perşembeye kadar tabaniz YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Çok boktan bir hissesin konya. Dedimki konya inşaat+bedelsiz+şirket taşınma vs bir sürü hikayesi var. Diğer inşaat şirketleri geri gelse konya gelmez, bfreni belki biz ikiye katlariz dedim, dediğime pişman oldum. Tabandaki emirler iptal olmazsa korkarım perşembeye kadar tabaniz YTD.
    Benim maliyetim düşük beklentim yüksek bu hissede o nedenle takılı kalmıyorum hayırlısı olsun bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Benim maliyetim düşük beklentim yüksek bu hissede o nedenle takılı kalmıyorum hayırlısı olsun bakalım
    Bende fazla yok, toplamda 40 50 kadar.2016dan beni tutuğum konyalar var maliyet de çok düşük 229 olan da var 886 olan da ama benim takıldığım diğer inşaat hisselerine uydu tamam, ama bedelsiz hikayesi varken bari yataya sarsaydı. Neyse hayırlısı.

7.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Bende fazla yok, toplamda 40 50 kadar.2016dan beni tutuğum konyalar var maliyet de çok düşük 229 olan da var 886 olan da ama benim takıldığım diğer inşaat hisselerine uydu tamam, ama bedelsiz hikayesi varken bari yataya sarsaydı. Neyse hayırlısı.
    Sizin maliyetiniz benim maliyetimin aynısı gibi
    Bedelsiz muhabbetine gelince bunların ne zaman yapacağı belli değil düşük sermaye ve lot sayısı az olması benim kriterlerim arasında yıllarca Afyon kent karton bunlarda çok bekledim ama beklememin karşılığını aldım ülkemizde depremin olması yitirdiğimiz canlar yıkılan şehirler fazlasıyla bizleri derinden etkiledi parada bir yere kadar artık deprem öncesi gibi düşünmüyorum çok şükür sağlıklı yız çalışıyorum sağlık olmadıktan sonra paranın hiç bir önemi yok her alanda olduğu gibi borsada da herkes kazanmak ister umarım üç beş kuruş biriktirip burada kazanmak isteyen ky lar zarar görmez herkese sabır sağlık bereketli kazançlar dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Su akar yolunu bulur. Akşama daha büyük bir savaş olacak tabandan tavana bile tekrar gidebilir ki bu durumda olan KY ye olacak panikle hareket etmeden sakin kalabilmek de önemli bir erdem. YTD.

Sayfa 92/372 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •