Sayfa 601/682 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. senin gibi hisseninde patronunda .....

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazanç dilerim.

3. Adam bol kazançlar demiş bu hisseden para kazanan varmı allahışkına millet zararı en aza ındırıp nasıl kurtulsam dıye dusunuyor çoğu yarıdan fazla parasını kaybetmiş sen bol kazançlar yazmışsın.burdakı yatırımcı sinir garbi olmuş lütfen kullandığınız sözlere dikkat edın.herkes çok hassas psıkolojısı bozuk

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Servetini yurt dışına çıkarmaya çalışan iş adamları var...
    AK Parti'nin Muş İl Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi Türkiye'ye yeni bir kumpas uygulamaya çalışıyorlar. Bazı haberler alıyorum, bazı sinyaller alıyorum, bazı iş adamlarının varlıklarını yurt dışına kaçırma gibi gayretlerinin olduğunu duyuyorum, buradan kabineye sesleniyorum. Bunların hiçbirine çıkış için asla izin vermemelisiniz. Bu ülkede kazanıp varlıklarını yurt dışına çıkarmaya çalışanlara iyi nazarla bakamayız. Bu adım vatana ihanettir" ifadesini kullandı.

2011 yilinda tanismistim avtur ile o zmandan bu zamana 1.40-2.00 arasinda al sat yapanlar deli para kazandilar ...aglamak sizlamak manasiz .burasi abd degil .bu ulkede bistte yatirim yaparken trade etmek uzerine kuracaksiniz sisteminizi.dustukce alip ciktikca satacaksiniz...
    Hatta ben bunu bile yapmiyorum dustukce toplayip ciktikca dagitiyorum.al sat yok ...ytd

LG-D724 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Servetini yurt dışına çıkarmaya çalışan iş adamları var...
    AK Parti'nin Muş İl Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi Türkiye'ye yeni bir kumpas uygulamaya çalışıyorlar. Bazı haberler alıyorum, bazı sinyaller alıyorum, bazı iş adamlarının varlıklarını yurt dışına kaçırma gibi gayretlerinin olduğunu duyuyorum, buradan kabineye sesleniyorum. Bunların hiçbirine çıkış için asla izin vermemelisiniz. Bu ülkede kazanıp varlıklarını yurt dışına çıkarmaya çalışanlara iyi nazarla bakamayız. Bu adım vatana ihanettir" ifadesini kullandı.
    Ne alaka buraya yazdin soylemek istedigini acik yaz en fazla 1 ay girumdan uzaklastirilirsin

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 601/682 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •