Sayfa 494/682 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Uç uç uç avtur, annen baban sana terlik papuç alacak...😈😈😈

2.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Daha 3-6 ay böyle gidecek hemen sıkılmayın . Bu hissede ekrana bakmayın vaktinize yazık.

Sent from my SM-N910C using Android mobile app
    Bende kağıt yok... En son 2,18 lerden maliyetli 20 000 lotu 2,40 ta teslim etmiştim .... Arada bir bakıyorum buraya .... Ne var ne yok diye...
    SPK nın ilgili maddeleri gereğince yazılarım yatırım tavsiyesi niteliği taşıyamaz.
    Hiç kimseye hiçbir şey öğretemem; yalnızca düşünmelerini sağlayabilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by Altagracia Yazıyı Oku
    Bende kağıt yok... En son 2,18 lerden maliyetli 20 000 lotu 2,40 ta teslim etmiştim .... Arada bir bakıyorum buraya .... Ne var ne yok diye...
    Alemsin valla

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

4. sen ;

uç uç böceği misin ..??
    yoksa
    zıp zıp çekirge misin ...

nesin.??

5. Kapanışta süpriz yapacak gibi gibi...Ben bu kadar göstere göstere bakın ben yapıyorum işlemleri diyen biri daha görmedim. Blok blok temizliyor. Kağıdın baskılandığı çok açık..

6.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Kapanışta süpriz yapacak gibi gibi...Ben bu kadar göstere göstere bakın ben yapıyorum işlemleri diyen biri daha görmedim. Blok blok temizliyor. Kağıdın baskılandığı çok açık..
    Al gülüm ver gülüm bir gün daha gecti

7. [QUOTE=viva;568274]Ancak, ben düşüş beklemiyorum. 2 altına gelirse yanılmış olurum. Kimse de bana güvenip almaz sanırım.

Evet Halen geçerli 22 haziran 4 temmuz. 2 altına gelmedi. Yukarıda gidemedi. Hergün allüm vergülüm boş işler. Bu haftayı boş geçemez. İllaki birşey olur.

8. 2,30 üstüne atacak mı bugün.... Tahtacı yükselteceği günkü hareketlerine başladı...Bunu yazdım ya şimdi aşağıya basar....Bunlar hayal dünyam ...
    SPK nın ilgili maddeleri gereğince yazılarım yatırım tavsiyesi niteliği taşıyamaz.
    Hiç kimseye hiçbir şey öğretemem; yalnızca düşünmelerini sağlayabilirim.

Sayfa 494/682 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •