Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
Arama sonucu : 78 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ONCSM - Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi A.Ş.

Ekstra alım gırdım ama vermedı !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Gedık , vakıf ,yapı kredi kaldırdı tabanı !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

266.256 lot alıcılı kapattık ,,,

..vay vay vay vay..300 bın lot bekleyen alıcı gedık..

5. Gedik kedinin fareyle oynaması gibi oynuyor .işte öyle arzı tek kurumdan yapacam diye tutturursan eline hamur gibi yapışır, çivi çıkar ama izi kalır
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ..vay vay vay vay..300 bın lot bekleyen alıcı gedık..
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

344,815 bekleyen ,, ben kademelı satar geçerim ,, kim neyaparsa yapsın ,, üç dört kurum dünle beraber 1.300 bin lot mal aldılar bunu verebılmelerı için bıraz daha yukarı zorlamaları gerekecek ,, hıssede bır ay tek fıyat var alanlar ona göre alsın veya satsın !!! Dönüncede sert döner böyle tahtalar !!!

Tavan sarmalı yaparsa on numara olur

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tavan sarmalı yaparsa on numara olur
    sazan sarmalı olmasın da :-)

aslında varlık fonu sadece 30-hisselerinde alım yapmamalı, küçük hisselere de destek vermeli, oncoseme destek atsa tahtayı dört haneye götürmekte zorlanmaz oyuncular

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •