Sayfa 101/183 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1464 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Açık söyliyeyim tavandaki lotları almasını istemiyorum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Ben almasın dedim o aldı hadi bakalım hayırlısı

3. Neyse ki düşündüğüm olmadı

4. İyi hafta sonları her gününüz böyle bereketli olsun fabrikada çalışan mazi gömlekli gardaşlarada selamlar

5.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    bugün hacim çok yüksekkkti
    yarın sert bir düzeltme gelebilir,
    -%8 civarı, herkese bol kazançlar
    Hacim in yüksekliği trader lardan geliyor..günlük hisede al sat yapanlar hisseyi BİSTin hacim sıralamasında 1.liğe çıkardı..Ptesi düşebilirde çıkabilirde burası borsa..Ama ASTOR da yolumuz uzun..üçlü rakamları görmek sürpriz olmayacaktır..

6. Akkuyu Nükleer Santral den üretilecek elektrik trafo dağıtım sisteminide ASTOR dan başka Türkiye de bu işi yapabilecek şirket yok.. Oradanda sürpriz haberler bekliyoruz.. bekliyoruz..

7. Bende 100'u görebileceğini düşünüyorum. Hatta eğer benzer trafo ve güç merkezi üreten europower halka arzı onaylanır o çıktıkça bundaki çıkışı daha da motivasyon edebilir. Astor gittikçe Alfas gitti. Europower halka arzı yakın zamanda onaylanır ise balın yanında kaymak misali bal kaymak inşaallah olabileceği kanaatindeyim. Europower Nisan ayının ilk haftasına kadar onaylanmazsa 70 ila 100 arasi bir yerde düzeltme yapar ve bu 70 ila 100 aralığında yataya bağlar diye düşünüyorum Ama Europower halka arzı Nisanın ilk haftasına kadar onaylanır 100 u geçebilir diye düşünüyorum. (Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi sesli düşüncelerimdir ve gerçekleşebilir veyahut gerceklesmiyebilirde. inşaallah gerçekleşirde hepimiz kazanırız, arkadaşlar)

8. Astor gitti,aldas gitti yorumu doğru olmamış alfas bilançosu iyi geldiği için ve 2023 te daha iyi geleceği için fiyatlaniyor.Yani astorla herhangi bir ilişkisi yoktur. Hatta alfas gittiği için astor onu izliyor diyebiliriz.Bu demek değil biri kötü ikiside iyi birer şirket kendi alanlarinda.Birini överken başkasına yaslanarak değil bilançosu ile gelecekteki alacağı işlerle desteklemek lazım. Saygılar.

Sayfa 101/183 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •