Sayfa 41/183 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1464 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. ufak ufak kaldırıp bas

2. bunlar mali kendi aralarinda çevire dursun

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Sn kartopu genel takas ne oldu acaba 31 Ocak işlemleri gerçeklesmistir paylaşabilirmisiniz tşk.

YTD.

4. Devre kesti
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Devreden sonra dönüp satış kademelerindekilerin hepisini alırlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    şu son 6 ayda olan halka arzların bir kaçı hariç hepsi incelenmeli kimler yüklü mal almış fiyat tepe de iken hangi haberler atılmış halka arz mı kazık mı olmuş enflasyondan kaçan garip halk nasıl soyulmuş araştırılmalı Bay Kemal bunu yapar mı ? seçimden sonra bakalım hangi pisliği temizleyecek se artık her yer kokuyor kazanacaksa da sanmıyorum orası ayrı neyse devre de kestik şirket güzel ama aşiret şirketi olunca borsaya gelirken bir sürü soru işareti ile geliyor ben en çok bunu kızıyorum işte
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Devre kesti
    Şaka yapıyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    şu son 6 ayda olan halka arzların bir kaçı hariç hepsi incelenmeli kimler yüklü mal almış fiyat tepe de iken hangi haberler atılmış halka arz mı kazık mı olmuş enflasyondan kaçan garip halk nasıl soyulmuş araştırılmalı Bay Kemal bunu yapar mı ? seçimden sonra bakalım hangi pisliği temizleyecek se artık her yer kokuyor kazanacaksa da sanmıyorum orası ayrı neyse devre de kestik şirket güzel ama aşiret şirketi olunca borsaya gelirken bir sürü soru işareti ile geliyor ben en çok bunu kızıyorum işte
    Sn ata_306 Arzdan önce konuya değindiniz yinede tuzağa düşmekten kurtulamoyoruz 1gün önce söylediğimizi dahi unutuyoruz halka arzdaki dağıtım şeklinden kendini ele vermişti ama nafile bize herşey müstahak.

YTD

Sayfa 41/183 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •