Sayfa 109/183 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1464 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. ne caktilar yaa. 66 dan sattigimi erken aldim. neyse

2. icimden bir his bu astoru sasa gibi patlatacaklar diuor hayirlisi. simitci bakkal astor konusmaya baslamis

3. adamakilli bir 45 gosterirlerse daha kimse bulasmaz zararda patlatacaklar mi gorcez

4. 60,80 nedir ya hastane masrafi olsun bunlara

5. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. Cuma taban yapan yabancı 7 milyon lot Citi den mal çıktı citi sıfırladı.. Yatırım fonlarıda neredeyse bitirdi.. Kurumsallarda kalmadı ancak bugün son anda 1 milyon lot sattı.. Yine işlem hacminde açık ara önde.. Burada çok gel git yaşayacağız daha. Sanki gelen Kap haberi satışa bahane oldu..3 AYLIK BİLANÇODAN SONRA BURADA KARTLAR YENİDEN KARILIR..

7. Bazen büyük oyuncular mal çakmak için kap ı bekler kap gelince rahat rahat çakar çıkar bu hissede bu yöntem işler işlemez bilmem ama tüm büyük oyuncularda da mal kalmadıysa daha ne olabilir ki yönü ky lar belirler artık
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Arkadaslar hisse ismi zikretmek istemiyorum zaten konuyu SPK ya da şikayet ettim fakat saat 17.30 dan sonraki islemlere bir bakın derim, yeni veya nispeten yeni halka arz edilmiş %4 ve % 3 arası düşüş yaşayan hisselerin hereketleri ve satışlarına bakarmısınız ? Fotokopi gibi hareketler var

Sayfa 109/183 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •