Sayfa 42/75 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 600 madde; 329 - 336 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    inatla 60 bekliyorum diyeceğim şimdi bana sövecekler
    Manipüle amaçlı yazıyorsan dünya malı dünyada kalır yok safiyane yazıyorsanız dün bugün alsaydınız Alım miktarınıza göre kâr vardı

2. Gün içi çok güzel hacim oluyor. Tavandan toplayan A1 neyin kokusunu alıyor ;)

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    inatla 60 bekliyorum diyeceğim şimdi bana sövecekler
    Gel gel verelim 160 dan verelim sana

4. Emir paketi tedbiri geldi. Acaba Sdt'yi nasıl etkiler?

5. Emir paketi tedbiri inşaallah bir satış vahanesi ve tabana neden olmaz. Arkadaşlar sizce nasıl etkiler Emir paketi tedbiri ?

6. Hisseyi bugün aldık tavan oldu diye sevindik. Akssmmoldu emir paketi tedbiri geldi. iyi mi

7. ilk önce biraz salıp sonra tavan olur mu yoksa 2 gün oncedi gibi asansör aşağı yukarı sonra basarlar mi tabana veya döküp çıkarlar mi tavana. ???

8.  Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    Hisseyi bugün aldık tavan oldu diye sevindik. Akssmmoldu emir paketi tedbiri geldi. iyi mi
    Birşey olmaz , böyle senetlerde olumlu olur bu tedbirler ,, örn Oncsm ,,hısseye sağlam girmiş bırılerı gözüken o ,, !!! Bende varmı dersen karımın beşte birini bırakmıştım ,, kazandığım paranın belli bir kısımını ıyı şirketler de unuturum ben ama ek alım asla yapmam ,, elınde olanlara bol kazançlar !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 42/75 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •