Sayfa 55/75 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 600 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. TOPLAM 12 MİLYON LOTU OLAN SDTTR nin 90 ile 120 fiyat aralığında toplam 27 milyon lot işlem yapılmış acaba aynı lotumu al sat yaptılar yada yeni maliyetler gerçekten 90 üstümü bunu çözebilmek çok önemli, SDTTR ye söyleyecek lafım yok maliyet ne kadar gerçekci
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

2. hissede sağlam bi alıcı yok fonların maliyetide 35 buralardan almakta akıl işi değil borsanın tadı olmaz bir hafta

3. İzahnameye göre karın %35 ini dağıtacak kar payıyla ve düştükçe eklemeye devam,bu arada bazı kan emiciler kan kokusunu almış gelip burda manipülasyon yapıyorlar Forum yöneticileri de bu adamlara izin veriyorlar. Yazık.

Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,383
    selamlar herkese büyük geçmiş olsun daha önce 70 liradan alırım dediğimde bana gülmüşlerdi ama ben bu şekilde demek istemedim o yüzden almıyorum şu an için
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Forumda tüm hisselerden çıktığını söyleyip buralarda martaval okuyanları bir güzel öptüler bugün sattıklarına pişman ettiler.

6. Önceki haftaki baskı devam ediyor çok büyük baskı var. Ben ne olduğunu anlayamadım anlayabilen varsa bizleride bilgilendirebilir mı.
    YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Önceki haftaki baskı devam ediyor çok büyük baskı var. Ben ne olduğunu anlayamadım anlayabilen varsa bizleride bilgilendirebilir mı.
    YTD.
    Vallaha bende bu işten hiç birşey anlamadım. Bu hissenin 145lerden buralara inmesini kesinlikle beklemiyordum. Bence bu hissenin tahtacısıda henüz oturmuş değil. Alttan toplamak için hissenin üstünde acayip baskı var. Tek dertleri alttan toplayabildikleri kadar lot toplamak. Zaten şu bir kaç gündür istedikleri ortam oluştu. Hacimsiz bir şekilde hisseyi çok rahat aşağı bastılar. Tahta ufak olduğu için istedikleri gibi oynayabiliyorlar Bundan sonra tahtacı kim olursa onun hareketi başlatmasını bekleyeceğiz. Şirketin yapısına ve hikayesine baktığında bana 2 hisse söyle deseler 1inin kesinlikle sdttryi yazarım. Yapacak birşey yok sabredeceğiz . Sabreden kazanır
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir

Sayfa 55/75 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •