Sayfa 16/135 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1078 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Hisse tarihi zirvesinin üstünde kapatmayı başardı. Tarihi zirvelerini geçen hisseler genelde yukarı doğru sertleşir ve baya bir marj açılır önlerinde. Bakalım bu gelenek burda da sürecek mi

2. Sn.hocam tarihi zirve 48.90..oda bugün görüldü ..ve geri geldi..

3.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Sn.hocam tarihi zirve 48.90..oda bugün görüldü ..ve geri geldi..
    Kapanıştan bahsediyor dostum

4.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Sn.hocam tarihi zirve 48.90..oda bugün görüldü ..ve geri geldi..
    Kapanış olarak tarihi zirve demek istemiştim.

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim..
    Sabredene amme hizmeti veriyoruz..
    Gercekten büyümek isteyen bu konuda cesur adımlar atan iş ve aş yaratan bu ülkeye her şeye rağmen faydalı olan hizmet eden köşesine cekilip sefa süreceklerine böyle mesakatli işlere el atan omuz atan patronları değerli buluyorum.

Şirketin gecirdiği bu iyiden mükemmele dönüşüm başarılı olursa ülkemizde daha nice aş ve iş yaracak büyük bir holdıngıne sahip olacak.
    Önemli olan az sabır ile bu tırtılın kelebeğe dönüşümü izlemek...!
    Dostlar vatandaşlar ahali
    Biz eskiden forum cok kalabalık zamanlarında da yazar yazdıklarımızı dikkat ederdik.
    Benim yazdıklarım insanlara inanılmaz geldiği için itiraz ederlerdi.. çok ucuyorsun atma bu kadarda olmaz vs.... Ancak neyi neden niçin yazdığımızı da anlatıyordum. Hemen hemen yazdığımız her beklenti bir bir gerceğe dönüyor ve ferceklestikce deger artışı hızlanıyordu.
    İşte Adel kalemcilik 1 e 200 kazandırdı dolar bazında 20 kat halen daha güçlü fiyat atakları bekliyorum. Tekel şirket dünyaya acılıyor.

Şimdi portföye gentaş ve Arzum hisselerini satarak aldığım Tınaztepe sağlık içinde
    Yok ya buda olmaz diğerleri tamam ama bu havayolu şirketi olmaz diyenler vardır. Saygı duyarız.. hoş fiyatın içinde şu an ne sera tarlasına gelen imar var bçne AVM ne 25 katlı gökdelen.
    Yeti zamanı gelince hepsi olacaktır
    Kimseye 100.000 lot alım cok cok zengin olavaksınız demiyorum ama 1000 lot dahi alıp kenara attığınız takip dahi etmediğiniz o 1000 lot cok değil 3 ...5 yıl sonra büyük derdlerinşze derman olacağı aşikar.

İşte eskiden reklam yapma ucma vs gibi oto kontrol vardı burada şimdi sosyal medyaya bakıyorum her hissenin en az 3..5 reklamcısı var . İnternette hisseler pazarlanıyor.. Altına gücüm gibi bir vahşet var, vahşetin çağrısına ayak uyduranlar cok. Bir togg otosu ile elektrik moda oldu lakin bu işler hidrojene geciş öncesi bir ara dönem cok değil 300 yıllık 500 yıllık fiyat oranları var3..5 yıl sonra hidrojen hayatımıza girecek.
    Bu sosyal medyada herkesin üstad olduğu bir ortamda yapılan reklam faaliyetleri
    Hatta sosyal medyada astroloji tahminleri yapanların bile hisse reklamı yaptığı mecrada reklamı yapılan hisselerden uzak durun.
    Üstad reklamı da var... İçi bomboş şirket reklamında artık epeyli bir para harcayarak reklam cekiyorlar.
    İşte her zaman daima bildiğim doğruyu anlatmaya calıştım burda kıl tüy saflık güzellik ihracaatının savunma sanayi ihracatını bile gectiğini verilerle anlattık.
    Hal böyle iken bu sağlık alanına yatırım yapmamak büyük bir fırsatın yitirilmesi anlamına gelebilir. Ayrıca bu şişkin bol reklamlı hisselerde büyük carpılabilir 10 yıllık 20 yıllık son yatırımcısı olabilirsiniz.
    Biz hiç bir yerde reklam cevirmiyoruz... Ya artık hayrete düşüyorum fleancer dedikleri kızlara bile reklam yaptırıyorlar...
    Düdük öttüğünde sandalyesiz kalabilir veya kucaga oturabilir siniz..
    Aman diyeyim.
    2 Milyar Dolar

6. Son düzenleme : palmet; 07-09-2023 saat: 23:45.

7. Dünya sağlık örgütünden açıklama üstüne açıklama geliyor
    Yeni aciklamasi pandemi kalıcı olabilir oldu. Sanırım rtalb o yüzden tavan oldu. Bizimde böyle sessiz sakin ilerlemiz çok hoş. Yalniz patron bu rakamlarda çok oyalanirsa daha fazla kişinin dikkatini çekecek ve mal kaptiracak.

8. Tarihi zirveleri tazeleyerek yeni zirvelere inşallah.

Sayfa 16/135 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •