Sayfa 21/148 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1182 madde; 161 - 168 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Medicana 400 milyon dolarlık otel tarzı hastanesini açmış bugün
    Para bu işte döndüğü için tek bir yatırım bedeli 10-15 milyar tl oluyor

Gelecekte uluslararası bir marka çıkacaksa bu marka sağlık sektöründen çıkacak

Türkiye nin sağlık sektörünün çok ileri düzeyde olduğuna vurgu yapan Dr. Hüseyin Bozkurt, sektörün yurt dışına açılması gerektiğinin önemine değinerek sözlerini şöyle devam ettirdi:

Türkiye de sağlık sektörü çevre ülkelerden çok daha ileri konumda. Bugün sağlık cihazları üreten büyük firmaların üretim bandında hangi cihaz çıkıyorsa o Türkiye ye geliyor. Bu yüzden ülke olarak çok şanslıyız. Bildiğiniz gibi Türk sağlık sektörü çevre ülkelere çok uzun zamandır sağlık hizmeti vermeye başladı. Buralardan biz çok ciddi sayıda hasta alıyoruz. Ama gün gelecek bu ülkelerde de bizim verdiğimiz hizmetler yapılmaya başlanacak. İşte o zaman Türkiye deki sağlık sektörü gidip hizmet veriyor olmalı. Çünkü benim iddiam, gelecekte uluslararası bir marka çıkacaksa bu marka sağlık sektöründen çıkacak. O yüzden sağlık sektörü olarak çok çalışıyoruz ve yurtdışında da yatırımlar yapıyoruz, biz de onlardan biri olarak iddialıyız.

https://www.iha.com.tr/istanbul-habe...tirim-32915460

2. Sağlık turizminde 10 milyar dolarlık formül

Türkiye nin turist sayısını ve turizm gelirini artırması için en güçlü olduğu alanlardan biri sağlık. Tedavi için Türkiye ye gelen bir turistin, tatil için gelen turistten en az 4-5 kat daha fazla döviz bıraktığını söyleyen Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt , Avrupa daki gurbetçilerin, Türkiye de tedavisi için ülkeler arası protokol yapılırsa yılda 10 milyar dolar gelir sağlanır dedi.

https://www.posta.com.tr/yazarlar/bi...formul-2662165

3. tnztp ile leasing sözleşmesi yapacak firma vakfn mi..vakfin bugun taban yaptı ....piyasa haberi begenmedimi?

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    tnztp ile leasing sözleşmesi yapacak firma vakfn mi..vakfin bugun taban yaptı ....piyasa haberi begenmedimi?
    ISFIN de -7 yapmış, XFINK -5. Bence firma özelinde değil de sektör satış yemiş gibi geldi bana.

5. Fiili Dolaşım Oranı

21,88
    Piyasadaki Senet Sayısı

30.481.103,45

BAŞLIĞI 8 KİŞİ OKUYOR. 3 ÜYE 5 ZİYARETÇİ. HACİMDE ARTMAYA BAŞLADI. İLERLEYEN GÜNLERDE DAHA SERT HAREKETLER GÖREBİLİRİZ EŞ DOST KİM VARSA ALDIRDIK GEREKLİ UYARILARI YAPTIK. 3 HANELER GELMEDEN MAL VERMEK YOK.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tavan açmamasına çok şaşırdım. Şuan eksiye geçmesine daha çok şaşırdım.

Sonuçta buradan gelecek para Encore hastanesine kullanılacak!

O hastane bitince değeride 15 milyar tl olacaktır!
    İnşallah bugün olur...
    2 Milyar Dolar

7. Siz yazdıktan sonra rokete bağladı sevgili acemşah
    Nugyo dan sonra bir hissede yollarımız kesisti nihayet

Dile kolay 12 yıl aradan sonra bir hissede tekrar buluştuk

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    İnşallah bugün olur...
    Mermiler seksin bu alemde teksin Acemşah

Sayfa 21/148 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları